TaekoPlan website
   
 
2nd WTE Multi European Championships 2019 (Kyorugi)
 
Tournament name Here are the results of this tournament from today. The overview is real-time and will be refreshed continously during the day.
Your browser will refresh every minute to reflect the latest updates from the fight schedule.
Please note that this service is highly depending on the availability of a good internet connection in the hall.
All times shown are local time in the country where the tournament is being organized.
Competition date(s)
City
Country
Live Results from today, updated 8:44:18 PM CET (Venue may be in different timezone)
 
 
 Already finished:
 
 21/03/2019 at 19:09Final841 Pavle Radisic - Konstantinos Tsagkournos45-42On points
 Kids, Male-A B -30 Kg   SRBTk.Zmaj GREA.C Peristeriou  
 21/03/2019 at 18:44Final738 Anna Kazarnovskaia - Alena Mironyuk0-0Withdrawal
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSTatarstan Team RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 18:43Final175 Aristeidis Nikolaos Psarros - Georgios Iliopoulos29-9Points Gap
 Kids, Male-A B -33 Kg   GREA.O. Aiantas Asyrmatou GREA.C. Attiki Dynami  
 21/03/2019 at 18:35Final171 Ana Luiza Bindea - Chiara Ilic45-40On points
 Kids, Female-A B -33 Kg   ROURou Multi European Games 2019 HRVTaekwondo Club Fox  
 21/03/2019 at 18:32Final840 Ilia Gerasimenko - Stanislav Mitkov18-26On points
 Kids, Male-A B -36 Kg   RUSKoryo BULSC Ahil  
 21/03/2019 at 18:32Final441 Alexandra Shabalina - Mariia Gritcun2-0Golden point
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   RUSSshor В„–42 (Ivanov V.) RUSSports School"entuziast"" (Mironova Kristina)"  
 21/03/2019 at 18:29Final347 Leticia Arbuzina - Anna Faidra Tzirti22-21On points
 Kids, Female-A B -40 Kg   ESPTKD Finestrat Spain GREA.C.Ethnikos 95  
 21/03/2019 at 18:28Final737 Anastasiia Artamonova - Valeriia Gurchenko15-7On points
 Juniors, Female-A U21 -46 Kg   RUSKometa RUSSshor"neva Stars"""  
 21/03/2019 at 18:27Final170 Tsvety Slavova - Elina Krumova18-19On points
 Kids, Female-A B -27 Kg   BULTurbo BULCondor 2000  
 21/03/2019 at 18:24Final838 Michael Peci - Antonio Grasso33-38On points
 Kids, Male-A B -27 Kg   ITACentro Sportivo Taekwondo Marletta S.S.D A R.L ITACentro Sportivo Taekwondo Marletta S.S.D A R.L  
 21/03/2019 at 18:22Final643 Liliia Khuzina - Kisaran Khallaeva12-0Withdrawal
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   RUSKometa RUSMoscow Region  
 21/03/2019 at 18:21Final344 Danil Tsarev - Georgios Tsaknakis20-3On points
 Kids, Male-A B -40 Kg   RUSKim`s Tigers GREAc Ampelonos ''Efzin'' 2ND Wte Multi  
 21/03/2019 at 18:20Final440 Mehmet Kani Polat - Anton Grebenyuk0-0Withdrawal
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   TURAnkara Adliye Spor Kulubu RUSBurevestnik  
 21/03/2019 at 18:20Final244 Aleyna Ozbek - Ana Romaniд†12-27Withdrawal
 Kids, Female-A B -44 Kg   FRAU S Chalette HRVPantera Kid  
 21/03/2019 at 18:19Final163 Matvei Kuznetsov - Artemii Sladkikh43-23Points Gap
 Kids, Male-A A -30 Kg   RUSVoronez Taekwondo Team 3 RUSVoronez Taekwondo Team 3  
 21/03/2019 at 18:16Final837 Giada Marraro - Evelina Kozlova6-32Points Gap
 Kids, Female-A B +57 Kg   ITATeam Marraro - Il Drago E La Tigre - Sicily RUSKoryo  
 21/03/2019 at 18:15Final541 Kirill Silin - Pavel Tsygankov0-0Withdrawal
 Juniors, Male-A U21 -87 Kg   RUSSshor"neva Stars""" RUSSshor"neva Stars"""  
 21/03/2019 at 18:13Final343 Ela Nur Teker - Erika Karabeleva17-28On points
 Kids, Female-A B -36 Kg   TURBahrд° Tanrikulu Spor Kulгњbгњ 2019 BULSC Ahil  
 21/03/2019 at 18:12Final243 Alexandra Sialvarli - Despoina Nalmpanti13-12On points
 Kids, Female-A B -30 Kg   GREAog TKD Alexpolis Sofia GREKalamaria  
 21/03/2019 at 18:11Final162 Oumar Bassoum - Georgios Chatzimoysiadis12-36Points Gap
 Kids, Male-A A -27 Kg   FRAU S Chalette GRES.C.Orestis Vasilis Xanthi Greece  
 21/03/2019 at 18:10Final836 Dimitrios Mitsos - Georgios Vailezoudis37-16Points Gap
 Kids, Male-A B -44 Kg   GREA.C. Attiki Dynami GREA.S. Taekwondo Promachos WTF Orestiadas  
 21/03/2019 at 18:10Final642 Margarita Blizniakova - Kristina Cerina21-6On points
 Juniors, Female-A U21 -67 Kg   RUSBurevestnik HRVBanija Pandas  
 21/03/2019 at 18:03Final540 Gleb Komlev - Emil Aliev0-0Withdrawal
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSKazuor-Tatarstan RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 18:01Final342 Vasileios Tholiotis - Andrei Kanaev3-24Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   GREAthletic Club Taekwondo Hwarang RUSRyazan  
 21/03/2019 at 18:00Final242 Vasilina Podrez - Adriana Cerezo Iglesias7-17On points
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   RUSKrasnodar Regional Team ESPHankuk  
 21/03/2019 at 17:51Final539 Huseyin Kartal - Konstantin Bocherov13-14On points
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   TURД°lbank SK RUSBelgorod Region Team In Bulgaria 2019  
 21/03/2019 at 17:50Final640 Valentina Stupakova - Carlota Zanoni Piaget4-11On points
 Juniors, Female-A U21 -73 Kg   RUSTatarstan Team ESPHankuk  
 21/03/2019 at 17:49Final341 Gleb Khomiakov - Sergei Kirsanov8-17On points
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   RUSDush"spektr""" RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 17:48Final241 Luka Turkalj - Vladimir Gritsenko4-20On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   HRVTK Metalac Zagreb RUSKometa  
 21/03/2019 at 17:39Final538 Sergen Curabaz - Artem Pustovoyt11-5On points
 Juniors, Male-A U21 +87 Kg   TURBbankaraspor RUSBelgorod Region Team In Bulgaria 2019  
 21/03/2019 at 17:38Final639 Alina Khusnutdinova - Kristina Adebaio5-15On points
 Juniors, Female-A U21 +73 Kg   RUSKoryo RUSSshor 42 (Ananchenko A.)  
 
 Already finished:
 
 21/03/2019 at 18:16Semifinal736 Viktoriia Aleksandrova - Alena Mironyuk11-25On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSBorec RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 18:04Semifinal160 Liviu Bugneac - Ilia Gerasimenko13-29On points
 Kids, Male-A B -36 Kg   MDAMoldova National Team RUSKoryo  
 21/03/2019 at 18:03Semifinal439 Mariia Gritcun - Tamara Miquel2-0Golden point
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   RUSSports School"entuziast"" (Mironova Kristina)" ESP(Spain)  
 21/03/2019 at 18:02Semifinal835 Luka Smiljanic - Stanislav Mitkov5-25Points Gap
 Kids, Male-A B -36 Kg   SRBTaekwondo Club Galeb BULSC Ahil  
 21/03/2019 at 18:01Semifinal735 Natalia Ruedas Diaz - Anna Kazarnovskaia1-2Golden point
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   ESPSpain National Team RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 17:56Semifinal834 Georgios Iliopoulos - Andreas Fouskarinis32-11Points Gap
 Kids, Male-A B -33 Kg   GREA.C. Attiki Dynami GREAthletic Club TKD Tirnavos  
 21/03/2019 at 17:56Semifinal158 Arsenii Sitnov - Aristeidis Nikolaos Psarros11-27On points
 Kids, Male-A B -33 Kg   RUSRussia Nizhny Novgorod Team GREA.O. Aiantas Asyrmatou  
 21/03/2019 at 17:51Semifinal438 Alexandra Shabalina - Yuliia Bakrusheva12-2On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   RUSSshor В„–42 (Ivanov V.) RUSKoryo  
 21/03/2019 at 17:49Semifinal734 Valeriia Gurchenko - Yuliya Tsimoshchanka8-0On points
 Juniors, Female-A U21 -46 Kg   RUSSshor"neva Stars""" BLRGrodno Pro BLR  
 21/03/2019 at 17:48Semifinal833 Nikas Kardava - Pavle Radisic5-27Points Gap
 Kids, Male-A B -30 Kg   ESTEstonia National Team SRBTk.Zmaj  
 21/03/2019 at 17:48Semifinal157 Jairo Agenjo Trigos - Konstantinos Tsagkournos8-29Points Gap
 Kids, Male-A B -30 Kg   ESPTKD Finestrat Spain GREA.C Peristeriou  
 21/03/2019 at 17:41Semifinal832 Michael Peci - Anzhur Ianzhuraev34-8Points Gap
 Kids, Male-A B -27 Kg   ITACentro Sportivo Taekwondo Marletta S.S.D A R.L RUSSport Club"taekwon"""  
 21/03/2019 at 17:39Semifinal437 Sebastian Thune - Anton Grebenyuk7-11On points
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   NORGrorud Taekwondo Klubb RUSBurevestnik  
 21/03/2019 at 17:37Semifinal733 Anastasiia Artamonova - Evlampia Pappa14-6On points
 Juniors, Female-A U21 -46 Kg   RUSKometa GREAiantas A.C.  
 21/03/2019 at 17:37Semifinal340 Andrei Kanaev - Nikita Pushanko7-6On points
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   RUSRyazan RUSRostov Region Grandmaster  
 21/03/2019 at 17:36Semifinal240 Adriana Cerezo Iglesias - Polina Shcherbakova0-0Superiority
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   ESPHankuk RUSUor #1  
 21/03/2019 at 17:33Semifinal831 Chrysi Kyrou - Leticia Arbuzina4-39R.S.C.
 Kids, Female-A B -40 Kg   GREAc TKD Neochoriou Aristotelis ESPTKD Finestrat Spain  
 21/03/2019 at 17:32Semifinal155 Pavel Belosludtsev - Antonio Grasso45-54On points
 Kids, Male-A B -27 Kg   RUSUralmash-Sport Club ITACentro Sportivo Taekwondo Marletta S.S.D A R.L  
 21/03/2019 at 17:29Semifinal830 Ana Luiza Bindea - Violeta Diaz Arribas22-7R.S.C.
 Kids, Female-A B -33 Kg   ROURou Multi European Games 2019 ESPTKD Finestrat Spain  
 21/03/2019 at 17:27Semifinal537 Denis Lantratov - Emil Aliev2-10On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSRostov Region Grandmaster RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 17:27Semifinal436 Raul Corredor Jimenez - Mehmet Kani Polat13-23On points
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   ESPTaeguk Torrejon TURAnkara Adliye Spor Kulubu  
 21/03/2019 at 17:26Semifinal638 Kisaran Khallaeva - Maria Arslanoglou6-2On points
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   RUSMoscow Region GREDanaos Oraiokastrou  
 21/03/2019 at 17:26Semifinal637 Liliia Khuzina - Nika Bari?28-6Penalty
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   RUSKometa HRVДњigra  
 21/03/2019 at 17:25Semifinal339 Roman Komlev - Vasileios Tholiotis3-29Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   RUSKazuor-Tatarstan GREAthletic Club Taekwondo Hwarang  
 21/03/2019 at 17:24Semifinal239 Arina Puchko - Vasilina Podrez9-12On points
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   RUSMoscow Region RUSKrasnodar Regional Team  
 21/03/2019 at 17:24Semifinal153 Petra Golic - Anna Faidra Tzirti21-22On points
 Kids, Female-A B -40 Kg   SRBTaekwondo Club Galeb GREA.C.Ethnikos 95  
 21/03/2019 at 17:21Semifinal829 Nelli Maksimenko - Tsvety Slavova2-24Withdrawal
 Kids, Female-A B -27 Kg   RUSKim`s Tigers BULTurbo  
 21/03/2019 at 17:15Semifinal536 Gleb Komlev - Stavros Tsipounis14-11On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSKazuor-Tatarstan GREAc Gaia  
 21/03/2019 at 17:15Semifinal338 Mario Canales Torres - Sergei Kirsanov5-26Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   ESPCde Sanchez Elez-Sanabria RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 17:15Semifinal151 Enrieta Berberi - Chiara Ilic45-53On points
 Kids, Female-A B -33 Kg   GREA.C Theagenis Kallitheas HRVTaekwondo Club Fox  
 21/03/2019 at 17:13Semifinal828 Danil Tsarev - Daniel Nikolov20-18On points
 Kids, Male-A B -40 Kg   RUSKim`s Tigers BULCondor 2000  
 21/03/2019 at 17:11Semifinal238 Josip Teskera - Vladimir Gritsenko0-16On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   HRVCroatia National Team RUSKometa  
 21/03/2019 at 17:03Semifinal827 Ana Romaniд† - Christina Deligiorgi16-9On points
 Kids, Female-A B -44 Kg   HRVPantera Kid GREA.C. Nea Dinami Geraka  
 21/03/2019 at 17:03Semifinal635 Margarita Blizniakova - Natalija Calic23-1Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -67 Kg   RUSBurevestnik SRBGitros  
 21/03/2019 at 17:02Semifinal535 Vitaly Rudenko - Konstantin Bocherov9-22On points
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   RUSKrasnodar Regional Team RUSBelgorod Region Team In Bulgaria 2019  
 21/03/2019 at 16:59Semifinal337 Gleb Khomiakov - Ippokratis Emmanouil Vacharikos32-17On points
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   RUSDush"spektr""" GRETaekwondo Dinami Patras  
 21/03/2019 at 16:59Semifinal237 Luka Turkalj - Evgenii Musaev20-9On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   HRVTK Metalac Zagreb RUSBelgorod Region Team In Bulgaria 2019  
 21/03/2019 at 16:58Semifinal149 Elina Krumova - Maelle Yembi59-38Points Gap
 Kids, Female-A B -27 Kg   BULCondor 2000 FRAU S Chalette  
 21/03/2019 at 16:56Semifinal826 Alexandra Chatzimoysiadou - Aleyna Ozbek9-30Withdrawal
 Kids, Female-A B -44 Kg   GRES.C.Orestis Vasilis Xanthi Greece FRAU S Chalette  
 21/03/2019 at 16:52Semifinal634 Petr Shtylkov - Pavel Tsygankov0-6On points
 Juniors, Male-A U21 -87 Kg   RUSMoscow Team RUSSshor"neva Stars"""  
 21/03/2019 at 16:50Semifinal534 Huseyin Kartal - Dmitriy Evtukhov10-6On points
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   TURД°lbank SK RUSRostov Region Grandmaster  
 21/03/2019 at 16:49Semifinal147 Vuk Manich - Georgios Tsaknakis14-18On points
 Kids, Male-A B -40 Kg   BULCondor 2000 GREAc Ampelonos ''Efzin'' 2ND Wte Multi  
 21/03/2019 at 16:44Semifinal825 Ela Nur Teker - Asia Sofia Marletta34-26On points
 Kids, Female-A B -36 Kg   TURBahrд° Tanrikulu Spor Kulгњbгњ 2019 ITACentro Sportivo Taekwondo Marletta S.S.D A R.L  
 21/03/2019 at 16:40Semifinal143 Erika Karabeleva - Kala Midzor17-6On points
 Kids, Female-A B -36 Kg   BULSC Ahil HRVPantera Kid  
 21/03/2019 at 16:37Semifinal633 Milos Pilipovic - Kirill Silin3-10Penalty
 Juniors, Male-A U21 -87 Kg   NORGrorud Taekwondo Klubb RUSSshor"neva Stars"""  
 21/03/2019 at 16:36Semifinal824 Maria Zineli - Alexandra Sialvarli3-25Points Gap
 Kids, Female-A B -30 Kg   GREAiantas A.C. GREAog TKD Alexpolis Sofia  
 21/03/2019 at 16:35Semifinal533 Dragos Marinescu - Artem Pustovoyt1-4Golden point
 Juniors, Male-A U21 +87 Kg   MDAMoldova National Team RUSBelgorod Region Team In Bulgaria 2019  
 21/03/2019 at 16:35Semifinal141 Kira Beliaeva - Despoina Nalmpanti2-36Points Gap
 Kids, Female-A B -30 Kg   RUSSport Club"taekwon""" GREKalamaria  
 21/03/2019 at 16:26Semifinal632 Nina Mikulin - Carlota Zanoni Piaget1-6On points
 Juniors, Female-A U21 -73 Kg   HRVTaekwondo Savez Zagrebacke Zupanije ESPHankuk  
 21/03/2019 at 16:23Semifinal532 Sergen Curabaz - Junior Luciano Martinez Castillo10-8On points
 Juniors, Male-A U21 +87 Kg   TURBbankaraspor ESPSpain Galicia Neka Monforte  
 21/03/2019 at 16:15Semifinal631 Iolanda Maglione - Valentina Stupakova7-15On points
 Juniors, Female-A U21 -73 Kg   ITASquadra Mediterranea RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 16:03Semifinal630 Tania Castiг‘eira Etcheverria - Kristina Adebaio4-9On points
 Juniors, Female-A U21 +73 Kg   ESPSpain National Team RUSSshor 42 (Ananchenko A.)  
 21/03/2019 at 15:51Semifinal629 Linara Muslimova - Alina Khusnutdinova7-13Penalty
 Juniors, Female-A U21 +73 Kg   RUSUrft Team RUSKoryo  
 
 Already finished:
 
 21/03/2019 at 17:25Quarter final732 Elizaveta Andriianenko - Alena Mironyuk12-21On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSRostov Region Grandmaster RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 17:13Quarter final731 Angelina Lushnikova - Viktoriia Aleksandrova6-13On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSSshor"neva Stars""" RUSBorec  
 21/03/2019 at 17:13Quarter final435 Aitana Aguilar Lopez - Tamara Miquel5-9On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   ESPEspaг‘a ESP(Spain)  
 21/03/2019 at 17:02Quarter final434 Marta Serra Cecilia - Mariia Gritcun7-11On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   ESPSpain RUSSports School"entuziast"" (Mironova Kristina)"  
 21/03/2019 at 17:01Quarter final730 Anna Kazarnovskaia - Liana Musteata27-7Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSTatarstan Team ROURou Multi European Games 2019  
 21/03/2019 at 16:52Quarter final729 Natalia Ruedas Diaz - Maria Rikeva25-3Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   ESPSpain National Team BULSC Gladiator  
 21/03/2019 at 16:50Quarter final433 Angelina Petrenko - Yuliia Bakrusheva5-8On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   RUSKrasnoyarsk Team RUSKoryo  
 21/03/2019 at 16:49Quarter final236 Viktorija Besednik - Polina Shcherbakova4-10On points
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   HRVTaekwondo Club Fox RUSUor #1  
 21/03/2019 at 16:46Quarter final336 Nikita Pushanko - Miguel Angel Campaг‘a Rodriguez18-4On points
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   RUSRostov Region Grandmaster ESPSpain  
 21/03/2019 at 16:39Quarter final432 Alexandra Shabalina - Alena Kusaeva21-12On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   RUSSshor В„–42 (Ivanov V.) RUSAlania Team  
 21/03/2019 at 16:36Quarter final335 Maxim Emelkin - Andrei Kanaev6-13On points
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   RUSNovosibirsk Team RUSRyazan  
 21/03/2019 at 16:36Quarter final235 Adriana Cerezo Iglesias - Anna Giakoumopoulou11-8On points
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   ESPHankuk GREAc Kyparissia  
 21/03/2019 at 16:35Quarter final728 Yuliya Tsimoshchanka - Ana Jimenez Montero18-13On points
 Juniors, Female-A U21 -46 Kg   BLRGrodno Pro BLR ESPEspaг‘a  
 21/03/2019 at 16:28Quarter final139 Stanislav Mitkov - Georgios Zmpitas29-9Points Gap
 Kids, Male-A B -36 Kg   BULSC Ahil GREAc Larisas  
 21/03/2019 at 16:27Quarter final727 Valeriia Gurchenko - Laura Muг‘oz Lopez28-8Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -46 Kg   RUSSshor"neva Stars""" ESPCde Sanchez Elez-Sanabria  
 21/03/2019 at 16:24Quarter final334 Vasileios Tholiotis - Georgyi Ryabov41-18Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   GREAthletic Club Taekwondo Hwarang RUSUralmash-Sport Club  
 21/03/2019 at 16:24Quarter final234 Vasilina Podrez - Dora Runtic15-3On points
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   RUSKrasnodar Regional Team HRVTaekwondo Club Energy  
 21/03/2019 at 16:23Quarter final431 Dmitrii Vasilev - Anton Grebenyuk6-10On points
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   RUSKometa RUSBurevestnik  
 21/03/2019 at 16:17Quarter final137 Emmanouil Bargiotas - Ilia Gerasimenko26-40On points
 Kids, Male-A B -36 Kg   GREAc Ampelonos ''Efzin'' 2ND Wte Multi RUSKoryo  
 21/03/2019 at 16:14Quarter final233 Laura Kopcsik - Arina Puchko3-8On points
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   HUNHungarian National Team RUSMoscow Region  
 21/03/2019 at 16:12Quarter final333 Roman Komlev - Maik Erdmann17-12On points
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   RUSKazuor-Tatarstan GERTVBB Elite Berlin  
 21/03/2019 at 16:08Quarter final726 Elena Perez Alcalde - Evlampia Pappa3-5On points
 Juniors, Female-A U21 -46 Kg   ESPSpain (Galicia Abs. 2019) GREAiantas A.C.  
 21/03/2019 at 16:07Quarter final531 Stanislav Melnik - Emil Aliev6-8On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSSshor"neva Stars""" RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 16:02Quarter final232 Vladimir Gritsenko - Abdullah Omer Yarli26-5Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   RUSKometa TURSerkan Tok SK  
 21/03/2019 at 16:00Quarter final430 Sebastian Thune - Fabio Vives Amayas23-16On points
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   NORGrorud Taekwondo Klubb ESP(Spain)  
 21/03/2019 at 16:00Quarter final332 Francisco Colom Martin - Sergei Kirsanov0-24Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   ESPSpain (Chong-Ma) RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 16:00Quarter final136 Georgy Chugay - Liviu Bugneac17-30On points
 Kids, Male-A B -36 Kg   RUSSport Club"taekwon""" MDAMoldova National Team  
 21/03/2019 at 15:56Quarter final725 Aleyna Bursa - Anastasiia Artamonova12-31On points
 Juniors, Female-A U21 -46 Kg   TURBozгјyгјk Belediyesi Д°dman Yurdu RUSKometa  
 21/03/2019 at 15:55Quarter final530 Mario Perez Casanova - Denis Lantratov7-9On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   ESPSpain National Team RUSRostov Region Grandmaster  
 21/03/2019 at 15:52Quarter final135 Radoslav Shabanakov - Andreas Fouskarinis21-35On points
 Kids, Male-A B -33 Kg   BULHereya GREAthletic Club TKD Tirnavos  
 21/03/2019 at 15:49Quarter final231 Josip Teskera - Daniel Ladzhev29-14On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   HRVCroatia National Team BULAvgusta  
 21/03/2019 at 15:48Quarter final429 Stergios Plalis - Mehmet Kani Polat6-10On points
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   GREA.S. Filippos Giannitson TURAnkara Adliye Spor Kulubu  
 21/03/2019 at 15:48Quarter final331 Diego Zapata Mora - Mario Canales Torres4-30Penalty
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   ESPSpain (A.Muг±oz San Agustг­n) ESPCde Sanchez Elez-Sanabria  
 21/03/2019 at 15:44Quarter final134 Eleftherios Adamou - Georgios Iliopoulos26-39On points
 Kids, Male-A B -33 Kg   GREA.C.Iraklis Ano Toumpas GREA.C. Attiki Dynami  
 21/03/2019 at 15:43Quarter final529 Aleksei Diachenko - Stavros Tsipounis6-22Withdrawal
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSSshor 42 (Khegay A.) GREAc Gaia  
 21/03/2019 at 15:41Quarter final528 Gleb Komlev - Sergey Karnuta17-16On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSKazuor-Tatarstan RUSRostov Region Grandmaster  
 21/03/2019 at 15:39Quarter final628 Ekaterina Shchukina - Maria Arslanoglou0-0Withdrawal
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   RUSAltay Team GREDanaos Oraiokastrou  
 21/03/2019 at 15:38Quarter final133 Hristian Hristov - Aristeidis Nikolaos Psarros3-23Points Gap
 Kids, Male-A B -33 Kg   BULTK Barin GREA.O. Aiantas Asyrmatou  
 21/03/2019 at 15:37Quarter final230 Khursandmurod Sharipov - Evgenii Musaev6-11On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   RUSUgra RUSBelgorod Region Team In Bulgaria 2019  
 21/03/2019 at 15:36Quarter final428 Raul Corredor Jimenez - Mark Abulkhanov3-0Golden point
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   ESPTaeguk Torrejon RUSDush"spektr"""  
 21/03/2019 at 15:36Quarter final330 Ippokratis Emmanouil Vacharikos - Igor Min28-27On points
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   GRETaekwondo Dinami Patras RUSSchor 42 Shin Team  
 21/03/2019 at 15:33Quarter final132 Ioannis Giannotas - Arsenii Sitnov4-28Points Gap
 Kids, Male-A B -33 Kg   GREAthletic Club TKD Tirnavos RUSRussia Nizhny Novgorod Team  
 21/03/2019 at 15:29Quarter final527 Konstantin Bocherov - Aleksei Karataev0-0Disqualification
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   RUSBelgorod Region Team In Bulgaria 2019 RUSAltay Team  
 21/03/2019 at 15:26Quarter final229 Joaquin Albaladejo Cegarra - Luka Turkalj4-24Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   ESPFederacion Region De Murcia - Spain HRVTK Metalac Zagreb  
 21/03/2019 at 15:24Quarter final329 Kevin Evensen - Gleb Khomiakov9-26On points
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   NORGrorud Taekwondo Klubb RUSDush"spektr"""  
 21/03/2019 at 15:22Quarter final131 Konstantinos Tsagkournos - Marios Boustroukis25-16On points
 Kids, Male-A B -30 Kg   GREA.C Peristeriou GREAog TKD Alexpolis Sofia  
 21/03/2019 at 15:20Quarter final627 Kisaran Khallaeva - Dorottya Gadacsi31-11Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   RUSMoscow Region HUNHungarian National Team  
 21/03/2019 at 15:14Quarter final526 Konstantinos Tsaousis - Vitaly Rudenko5-25Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   GREAc Gaia RUSKrasnodar Regional Team  
 21/03/2019 at 15:13Quarter final130 Aleksandr Mikernikov - Jairo Agenjo Trigos53-64On points
 Kids, Male-A B -30 Kg   RUSSport Club"taekwon""" ESPTKD Finestrat Spain  
 21/03/2019 at 15:05Quarter final129 Pavle Radisic - Dimitrios-Paraskevas Baliakos22-11On points
 Kids, Male-A B -30 Kg   SRBTk.Zmaj GREAc Larisas  
 21/03/2019 at 15:04Quarter final626 Nika Bari? - Dimitra Sotiria Bitsikokou17-7On points
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   HRVДњigra GREAs Thiseas Ait/Nias  
 21/03/2019 at 15:04Quarter final525 Botond Davoti - Dmitriy Evtukhov3-23Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   NORToyen Taekwondo Club RUSRostov Region Grandmaster  
 21/03/2019 at 15:00Quarter final524 Klim Obukhov - Huseyin Kartal1-11Penalty
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   RUSEridan Kamchatka Team TURД°lbank SK  
 21/03/2019 at 14:55Quarter final625 Liliia Khuzina - Uliana Kradinova26-8Withdrawal
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   RUSKometa RUSBelgorod Region Team In Bulgaria 2019  
 21/03/2019 at 14:53Quarter final128 Miguel Angel Sanchez Steinmetz - Nikas Kardava24-28On points
 Kids, Male-A B -30 Kg   ESPMagic Sport Studio 06 ESTEstonia National Team  
 21/03/2019 at 14:47Quarter final127 Antonio Grasso - Gordei Shulepin33-7Points Gap
 Kids, Male-A B -27 Kg   ITACentro Sportivo Taekwondo Marletta S.S.D A R.L RUSClub Sir  
 21/03/2019 at 14:44Quarter final624 Kristina Cerina - Busra Sultan Bilgili44-6Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -67 Kg   HRVBanija Pandas TURAkdeniz Spor Kulubu  
 21/03/2019 at 14:42Quarter final126 Georgios Soupas - Pavel Belosludtsev16-44Withdrawal
 Kids, Male-A B -27 Kg   GREAc Larisas RUSUralmash-Sport Club  
 21/03/2019 at 14:32Quarter final623 Vasiliki Iliadou - Valeriia Demidova9-14On points
 Juniors, Female-A U21 -67 Kg   GREAthletic Club Taekwondo Hwarang RUSDush"spektr"""  
 21/03/2019 at 14:32Quarter final125 Theodoros Zisis - Anzhur Ianzhuraev28-48Points Gap
 Kids, Male-A B -27 Kg   GREAk Orestiadas - Multi RUSSport Club"taekwon"""  
 21/03/2019 at 14:23Quarter final124 Andreas - Marios Rigas - Michael Peci12-32Points Gap
 Kids, Male-A B -27 Kg   GREA.C Polemikon Technon Lamias Multi ITACentro Sportivo Taekwondo Marletta S.S.D A R.L  
 21/03/2019 at 14:21Quarter final622 Elizaveta Stepanova - Natalija Calic5-6On points
 Juniors, Female-A U21 -67 Kg   RUSDush Entuziast (Kim A.) SRBGitros  
 21/03/2019 at 14:13Quarter final123 Petra Golic - Lucija Hajdukovic15-9On points
 Kids, Female-A B -40 Kg   SRBTaekwondo Club Galeb HRVOmega  
 21/03/2019 at 13:07Quarter final621 Maria Eleni Charalampopoulou - Margarita Blizniakova16-26On points
 Juniors, Female-A U21 -67 Kg   GREA.C."d Ipsilantis""" RUSBurevestnik  
 21/03/2019 at 12:57Quarter final620 Nikolaos Bardas - Pavel Tsygankov2-23Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -87 Kg   GREA.C. Dias Larissas 2ND Multi European Games RUSSshor"neva Stars"""  
 21/03/2019 at 12:56Quarter final619 Petr Shtylkov - Manuel Villen Aviles7-5On points
 Juniors, Male-A U21 -87 Kg   RUSMoscow Team ESPSpain National Team  
 21/03/2019 at 12:55Quarter final122 Marija Vukmanoviд† - Leticia Arbuzina2-26Withdrawal
 Kids, Female-A B -40 Kg   HRVTaekwondo Club Fox ESPTKD Finestrat Spain  
 21/03/2019 at 12:50Quarter final121 Chiara Ilic - Aida Toure29-7R.S.C.
 Kids, Female-A B -33 Kg   HRVTaekwondo Club Fox FRAU S Chalette  
 21/03/2019 at 12:44Quarter final618 Kirill Silin - Berkay Caner Ozdemir23-3Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -87 Kg   RUSSshor"neva Stars""" TURAhmet Sari Genг‡lд°k Ve Spor Kulгњbгњ  
 21/03/2019 at 12:44Quarter final120 Kseniia Konoplina - Enrieta Berberi8-39Points Gap
 Kids, Female-A B -33 Kg   RUSVoronez Taekwondo Team 3 GREA.C Theagenis Kallitheas  
 21/03/2019 at 12:35Quarter final119 Christiana Iakovaki - Violeta Diaz Arribas11-27On points
 Kids, Female-A B -33 Kg   GREAc Larisas ESPTKD Finestrat Spain  
 21/03/2019 at 12:25Quarter final118 Marianna Adamou - Ana Luiza Bindea20-29On points
 Kids, Female-A B -33 Kg   GREA.C.Iraklis Ano Toumpas ROURou Multi European Games 2019  
 21/03/2019 at 12:13Quarter final117 Tsvety Slavova - Rihanna Pettersson45-31On points
 Kids, Female-A B -27 Kg   BULTurbo SWETeam Taekyon  
 21/03/2019 at 12:06Quarter final116 Georgios Polymeros - Daniel Nikolov3-23Points Gap
 Kids, Male-A B -40 Kg   GREA.S. Taekwondo Promachos WTF Orestiadas BULCondor 2000  
 21/03/2019 at 11:56Quarter final617 Dmitrii Ionov - Milos Pilipovic16-32On points
 Juniors, Male-A U21 -87 Kg   RUSUgra NORGrorud Taekwondo Klubb  
 21/03/2019 at 11:45Quarter final616 Sniazhana Dzirko - Nina Mikulin0-3On points
 Juniors, Female-A U21 -73 Kg   BLRBelarus Rguor HRVTaekwondo Savez Zagrebacke Zupanije  
 21/03/2019 at 11:37Quarter final615 Valentina Stupakova - Freideriki Mylona57-1Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -73 Kg   RUSTatarstan Team GREProios Team  
 21/03/2019 at 10:08Quarter final823 Luka Smiljanic - Veniamin Rubtsov23-15On points
 Kids, Male-A B -36 Kg   SRBTaekwondo Club Galeb RUSSport Club"taekwon"""  
 
 Already finished:
 
 21/03/2019 at 15:442nd round724 Lorena Cabel Solaz - Alena Mironyuk4-27Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   ESP(Spain) RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 15:322nd round723 Elizaveta Andriianenko - Antonia Krajnovic3-0Golden point
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSRostov Region Grandmaster HRVTaekwondo Savez Zagrebacke Zupanije  
 21/03/2019 at 15:242nd round427 Elizaveta Bashkirova - Tamara Miquel6-14On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   RUSSshor В„–42 (Gabdullin D.) ESP(Spain)  
 21/03/2019 at 15:232nd round426 Aitana Aguilar Lopez - Hasret Civelek16-8On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   ESPEspaг‘a TURHд°lal Spor Kulгњbгњ  
 21/03/2019 at 15:182nd round228 Polina Shcherbakova - Giorgia Artica Raggi29-0Penalty
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   RUSUor #1 ITAPol. Edera Taekwondo Aa. Dil.  
 21/03/2019 at 15:152nd round722 Viktoriia Aleksandrova - Anastasia Puchko10-8On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSBorec RUSMoscow Region  
 21/03/2019 at 15:122nd round328 Daniel Kokonozi - Miguel Angel Campaг‘a Rodriguez13-31On points
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   ALBPartizani Taekwondo ESPSpain  
 21/03/2019 at 15:112nd round425 Mariia Gritcun - Andrea Zugazaga Perez0-0Disqualification
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   RUSSports School"entuziast"" (Mironova Kristina)" ESPSpain (A.Muг±oz San Agustг­n)  
 21/03/2019 at 15:052nd round227 Viktorija Besednik - Glykeria Papakonstantinou12-6On points
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   HRVTaekwondo Club Fox GRETaekwondo Dinami Patras  
 21/03/2019 at 15:022nd round721 Angelina Lushnikova - Laura Goebel19-4On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSSshor"neva Stars""" GERTaekwondo Club Ingelheim 2019  
 21/03/2019 at 15:012nd round327 Nikita Pushanko - Levente Jozsa10-0On points
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   RUSRostov Region Grandmaster HUNHungarian National Team  
 21/03/2019 at 14:582nd round720 Rafaella Fotiadou - Liana Musteata0-13Penalty
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   CYPFair Combat Taekwondo ROURou Multi European Games 2019  
 21/03/2019 at 14:532nd round424 Marta Serra Cecilia - Faidra Kalteki10-9On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   ESPSpain GREA.C. Dias Larissas 2ND Multi European Games  
 21/03/2019 at 14:532nd round226 Anna Giakoumopoulou - Elizaveta Rozhina28-7Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   GREAc Kyparissia RUSЊнУанХа ЊсрвансЪнй нбластШ  
 21/03/2019 at 14:502nd round326 Andrei Kanaev - Marcos Vallejo Sutil23-3Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   RUSRyazan ESPEspaг‘a  
 21/03/2019 at 14:462nd round719 Anna Kazarnovskaia - Valeriia Kolosova19-14On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSTatarstan Team RUSSshor 41  
 21/03/2019 at 14:452nd round523 Emil Aliev - Brais Iglesias Alvarez12-1On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSTatarstan Team ESPSpain (Galicia Abs. 2019)  
 21/03/2019 at 14:442nd round423 Yuliia Bakrusheva - Judit Garcia Llinas27-2Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   RUSKoryo ESPSpain (Chong-Ma)  
 21/03/2019 at 14:442nd round225 Athanasia Trimmi - Adriana Cerezo Iglesias3-32Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   GREAgs Kalamatas ESPHankuk  
 21/03/2019 at 14:392nd round325 Maxim Emelkin - Aron Vazquez Martinez32-10Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   RUSNovosibirsk Team ESPSpain (Galicia Abs. 2019)  
 21/03/2019 at 14:332nd round422 Angelina Petrenko - Eda Cimen18-3On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   RUSKrasnoyarsk Team TURMert Asya Genг‡lд°k Ve Spor Kulгњbгњ  
 21/03/2019 at 14:332nd round224 Neus Martorell Llinas - Dora Runtic4-5On points
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   ESPSpain HRVTaekwondo Club Energy  
 21/03/2019 at 14:322nd round521 Denis Lantratov - Kristiyan Anastasov30-7Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSRostov Region Grandmaster BULSC Gladiator  
 21/03/2019 at 14:312nd round522 Ilias Sotiriadis - Stanislav Melnik10-17On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   GREAthletic Club Menemenis RUSSshor"neva Stars"""  
 21/03/2019 at 14:282nd round718 Maria Rikeva - Polina Ananchenko15-11On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   BULSC Gladiator RUSMoscow Region  
 21/03/2019 at 14:262nd round223 Eydokia Trimmi - Vasilina Podrez2-38Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   GREAgs Kalamatas RUSKrasnodar Regional Team  
 21/03/2019 at 14:252nd round324 Veaceslav Diuta - Georgyi Ryabov20-26On points
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   MDAMoldova National Team RUSUralmash-Sport Club  
 21/03/2019 at 14:222nd round421 Alena Kusaeva - Rocio Merino Beltran14-12On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   RUSAlania Team ESPSpain (A.Muг±oz San Agustг­n)  
 21/03/2019 at 14:202nd round520 Ali Khalifaev - Mario Perez Casanova0-0Disqualification
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSMoscow Region ESPSpain National Team  
 21/03/2019 at 14:142nd round222 Effrosyni Kaltsi - Arina Puchko11-19On points
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   GREAs Thiseas Ait/Nias RUSMoscow Region  
 21/03/2019 at 13:222nd round323 Vasileios Tholiotis - Roman Leshchev21-16On points
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   GREAthletic Club Taekwondo Hwarang RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 13:202nd round420 Paula Torrens Guardia - Alexandra Shabalina19-28On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   ESPSpain National Team RUSSshor В„–42 (Ivanov V.)  
 21/03/2019 at 13:132nd round419 Anton Grebenyuk - Martin Putak24-4Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   RUSBurevestnik HRVContra  
 21/03/2019 at 13:102nd round519 Stavros Tsipounis - Trym Hejer19-3On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   GREAc Gaia NORToyen Taekwondo Club  
 21/03/2019 at 13:102nd round322 Ian Iskusnov - Maik Erdmann0-0Disqualification
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   RUSAltay Team GERTVBB Elite Berlin  
 21/03/2019 at 13:022nd round221 Iva Horvatic - Laura Kopcsik0-26Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   HRVTaekwondo Savez Zagrebacke Zupanije HUNHungarian National Team  
 21/03/2019 at 12:572nd round717 Ekaterina Kucherova - Natalia Ruedas Diaz3-4On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSSshor"neva Stars""" ESPSpain National Team  
 21/03/2019 at 12:572nd round321 Alvaro Dominguez Gavira - Roman Komlev4-17On points
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   ESPSpain (Mairena Andalucгќa) RUSKazuor-Tatarstan  
 21/03/2019 at 12:542nd round518 Andrei Gritcan - Aleksei Diachenko13-24Penalty
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   MDAMoldova National Team RUSSshor 42 (Khegay A.)  
 21/03/2019 at 12:492nd round220 Abdullah Omer Yarli - Demid Kashirin41-26On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   TURSerkan Tok SK RUSSestroretsk Children's And Youth Sports School Of Olympic Reserve  
 21/03/2019 at 12:452nd round320 Sergei Kirsanov - Toni Katavic34-17On points
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   RUSTatarstan Team HRVTKD Marjan  
 21/03/2019 at 12:402nd round418 Dmitrii Vasilev - Timucin Sasmaztin21-15On points
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   RUSKometa TURIzmir Buyuksehir Belediyesi Spor Kulubu  
 21/03/2019 at 12:392nd round516 Zakhar Pavlenko - Gleb Komlev10-30Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSKim`s Tigers RUSKazuor-Tatarstan  
 21/03/2019 at 12:382nd round517 Sergey Karnuta - Grigoriospanagiotis Kasidiaris21-16On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSRostov Region Grandmaster GREAc TKD Keumgang  
 21/03/2019 at 12:372nd round219 Fedor Gavrilenko - Vladimir Gritsenko7-28Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   RUSRostov Region Grandmaster RUSKometa  
 21/03/2019 at 12:282nd round417 Magomedrasul Omarov - Fabio Vives Amayas15-32On points
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor В„–3 ESP(Spain)  
 21/03/2019 at 12:272nd round319 Vladimir Lovtsov - Francisco Colom Martin15-16On points
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   RUSSchor 42 Shin Team ESPSpain (Chong-Ma)  
 21/03/2019 at 12:202nd round218 Nicolas Legari Ballerini - Daniel Ladzhev33-34On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   ITATaekwondo Tricolore BULAvgusta  
 21/03/2019 at 12:192nd round318 Mario Canales Torres - Georgios Bantioukas39-5Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   ESPCde Sanchez Elez-Sanabria GREMakedoniki Dinami Kozani  
 21/03/2019 at 12:122nd round416 Sebastian Thune - Andras Egyhazas12-10On points
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   NORGrorud Taekwondo Klubb HUNHungarian National Team  
 21/03/2019 at 12:082nd round217 Josip Teskera - Ivan Melyuk36-20On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   HRVCroatia National Team RUSNovokuznetck Team  
 21/03/2019 at 12:012nd round317 Dorin Palici - Diego Zapata Mora11-13On points
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   MDAMoldova National Team ESPSpain (A.Muг±oz San Agustг­n)  
 21/03/2019 at 11:592nd round415 Bela Berei - Mehmet Kani Polat9-22On points
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   HUNHungarian National Team TURAnkara Adliye Spor Kulubu  
 21/03/2019 at 11:552nd round216 Aristeidis Koutsos - Evgenii Musaev24-34On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   GREA.C. Tolmi Kilkis RUSBelgorod Region Team In Bulgaria 2019  
 21/03/2019 at 11:522nd round316 Igor Min - Nikolaos Petrogiannos24-2Penalty
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   RUSSchor 42 Shin Team GREAc. Dafni  
 21/03/2019 at 11:462nd round314 Jose Antonio Gomez Camacho - Gleb Khomiakov0-20Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   ESPEspaг‘a RUSDush"spektr"""  
 21/03/2019 at 11:432nd round414 Stergios Plalis - Nikita Zheltukhin28-21On points
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   GREA.S. Filippos Giannitson RUSKazuor-Tatarstan  
 21/03/2019 at 11:432nd round215 Cristian Jurado Bennasar - Khursandmurod Sharipov2-22Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   ESPSpain (Chong-Ma) RUSUgra  
 21/03/2019 at 11:422nd round315 Aleksandr Mitrokhin - Ippokratis Emmanouil Vacharikos0-0Disqualification
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   RUSAltay Team GRETaekwondo Dinami Patras  
 21/03/2019 at 11:352nd round614 Valeria Untu - Maria Arslanoglou12-13On points
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   MDAMoldova National Team GREDanaos Oraiokastrou  
 21/03/2019 at 11:342nd round313 Egor Usov - Kevin Evensen0-0Disqualification
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   RUSSPB Sdushor Kalininskogo Rayona 3 NORGrorud Taekwondo Klubb  
 21/03/2019 at 11:312nd round413 Nicolas Christoforides - Mark Abulkhanov12-23Penalty
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   CYPChampions Taekwondo RUSDush"spektr"""  
 21/03/2019 at 11:302nd round214 Luka Turkalj - Niklas Kristiansen Oguz23-13On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   HRVTK Metalac Zagreb NORGrorud Taekwondo Klubb  
 21/03/2019 at 11:232nd round613 Ekaterina Shchukina - Matea Kolovrat0-0Disqualification
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   RUSAltay Team HRVTKD Marjan  
 21/03/2019 at 11:172nd round412 Magomed Kurbanov - Raul Corredor Jimenez16-36Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor В„–3 ESPTaeguk Torrejon  
 21/03/2019 at 11:172nd round213 Joaquin Albaladejo Cegarra - Vasileios Symeonidis11-10On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   ESPFederacion Region De Murcia - Spain GREAc. Dafni  
 21/03/2019 at 11:122nd round612 Dorottya Gadacsi - Niki Bonti27-7Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   HUNHungarian National Team GREA.S.Ifaistos  
 21/03/2019 at 11:012nd round611 Dilara Aleyna Celik - Kisaran Khallaeva1-19On points
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   TURMert Asya Genг‡lд°k Ve Spor Kulгњbгњ RUSMoscow Region  
 21/03/2019 at 10:492nd round610 Dimitra Sotiria Bitsikokou - Natalia Moreno Garcia8-3On points
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   GREAs Thiseas Ait/Nias ESPSpain National Team  
 21/03/2019 at 10:342nd round609 Daria Sirotenko - Nika Bari?9-20On points
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   RUSCska ST. Petersburg HRVДњigra  
 21/03/2019 at 10:222nd round608 Leyre Zugazaga Perez - Uliana Kradinova13-14On points
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   ESPSpain (A.Muг±oz San Agustг­n) RUSBelgorod Region Team In Bulgaria 2019  
 21/03/2019 at 10:092nd round607 Liliia Khuzina - Ikra Kayir30-24On points
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   RUSKometa TURД°lbank SK  
 
 Already finished:
 
 21/03/2019 at 22:581st round701 Natalia Ruedas Diaz - Antonia Kanela Skiadaresi16-14On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   ESPSpain National Team GREAc Gaia  
 21/03/2019 at 22:581st round601 Lucija Domic - Ikra Kayir23-43Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   HRVTKD Marjan TURД°lbank SK  
 21/03/2019 at 22:581st round501 Gleb Komlev - Yusuf Kara18-13On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSKazuor-Tatarstan TURAnkara Adliye Spor Kulubu  
 21/03/2019 at 22:581st round401 Raul Corredor Jimenez - Michele Maglione26-5Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   ESPTaeguk Torrejon ITASquadra Mediterranea  
 21/03/2019 at 22:581st round301 Kevin Evensen - Fatih Hizli3-1Golden point
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   NORGrorud Taekwondo Klubb TURKastamonu TГЊRK Telekom  
 21/03/2019 at 22:581st round201 Sergei Kikhel - Vasileios Symeonidis0-0Disqualification
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   RUSSestroretsk Children's And Youth Sports School Of Olympic Reserve GREAc. Dafni  
 21/03/2019 at 22:581st round101 Adil Sharipov - Michael Peci47-65On points
 Kids, Male-A B -27 Kg   RUSKoryo ITACentro Sportivo Taekwondo Marletta S.S.D A R.L  
 21/03/2019 at 12:461st round716 Yuliya Tsimoshchanka - Mariela Milanova9-7On points
 Juniors, Female-A U21 -46 Kg   BLRGrodno Pro BLR BULSC Gladiator  
 21/03/2019 at 12:341st round715 Maria Christina Tsigka - Laura Muг‘oz Lopez11-35Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -46 Kg   GREAs Thiseas Ait/Nias ESPCde Sanchez Elez-Sanabria  
 21/03/2019 at 12:271st round515 Adrian Pombo Romero - Konstantin Bocherov0-0Disqualification
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   ESPSpain (Galicia Abs. 2019) RUSBelgorod Region Team In Bulgaria 2019  
 21/03/2019 at 12:221st round714 Nefeli Despoina Stamelou - Anastasiia Artamonova7-28Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -46 Kg   GREPanathlitikos Omilos N.Amplianis RUSKometa  
 21/03/2019 at 12:111st round514 Artsiom Plonis - Vitaly Rudenko16-27On points
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   BLRMinsk City Team RUSKrasnodar Regional Team  
 21/03/2019 at 12:041st round713 Gulse Polat - Lorena Cabel Solaz24-25On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   TURCetin Topcuoglu Spor Club ESP(Spain)  
 21/03/2019 at 11:571st round115 Stanislav Mitkov - Francesco Gabriele Borzгњ24-12On points
 Kids, Male-A B -36 Kg   BULSC Ahil ITACentro Sportivo Taekwondo Marletta S.S.D A R.L  
 21/03/2019 at 11:561st round513 Konstantinos Tsaousis - Nikita Zhilov25-16On points
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   GREAc Gaia RUSSshor 42 (Khegay A.)  
 21/03/2019 at 11:501st round712 Antonia Krajnovic - Anastasiia Mitrofanova10-9On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   HRVTaekwondo Savez Zagrebacke Zupanije RUSNovosibirsk Team  
 21/03/2019 at 11:481st round114 Alexios Nikolaidis - Liviu Bugneac6-18On points
 Kids, Male-A B -36 Kg   GREAc Gaia MDAMoldova National Team  
 21/03/2019 at 11:401st round512 Dmitriy Evtukhov - Vasileios Gkikapeppas18-6On points
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   RUSRostov Region Grandmaster GREAiantas A.C.  
 21/03/2019 at 11:371st round113 Kilyan Kevin Pestie - Radoslav Shabanakov25-33On points
 Kids, Male-A B -33 Kg   FRAU S Chalette BULHereya  
 21/03/2019 at 11:311st round711 Anahita Akbari - Elizaveta Andriianenko0-7On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   NORToyen Taekwondo Club RUSRostov Region Grandmaster  
 21/03/2019 at 11:281st round112 Dorin Dors - Georgios Iliopoulos14-25On points
 Kids, Male-A B -33 Kg   MDAMoldova National Team GREA.C. Attiki Dynami  
 21/03/2019 at 11:271st round511 Pavel Nesterenko - Botond Davoti17-37Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   RUSKazuor-Tatarstan NORToyen Taekwondo Club  
 21/03/2019 at 11:231st round312 Daniel Kokonozi - Kyriakos Mousouliotis26-6Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   ALBPartizani Taekwondo CYPFair Combat Taekwondo  
 21/03/2019 at 11:211st round710 Irene Laguna Perez - Anastasia Puchko0-7On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   ESPCde Sanchez Elez-Sanabria RUSMoscow Region  
 21/03/2019 at 11:211st round111 Savva Morozov - Eleftherios Adamou11-31Points Gap
 Kids, Male-A B -33 Kg   RUSSport Club"taekwon""" GREA.C.Iraklis Ano Toumpas  
 21/03/2019 at 11:211st round110 Aristeidis Nikolaos Psarros - Uros Savija29-3Points Gap
 Kids, Male-A B -33 Kg   GREA.O. Aiantas Asyrmatou SRBTk.Zmaj  
 21/03/2019 at 11:181st round510 Nikolai Chizhik - Huseyin Kartal8-26R.S.C.
 Juniors, Male-A U21 -80 Kg   RUSSshor 41 TURД°lbank SK  
 21/03/2019 at 11:131st round109 Hristian Hristov - Gaetano Virgillito0-0Disqualification
 Kids, Male-A B -33 Kg   BULTK Barin ITACentro Sportivo Taekwondo Marletta S.S.D A R.L  
 21/03/2019 at 11:111st round311 Dimitar Kobakov - Aron Vazquez Martinez16-22On points
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   BULTaekwondo Club Ramus ESPSpain (Galicia Abs. 2019)  
 21/03/2019 at 11:051st round411 Luisa Zaharieva - Elizaveta Bashkirova6-14On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   BULSC Gladiator RUSSshor В„–42 (Gabdullin D.)  
 21/03/2019 at 11:051st round212 Elvira Costantini - Laura Kopcsik1-21Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -49 Kg   ITASquadra Mediterranea HUNHungarian National Team  
 21/03/2019 at 11:041st round709 Maria Tsante - Viktoriia Aleksandrova7-23On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   GREA.C Theagenis Kallitheas RUSBorec  
 21/03/2019 at 11:041st round509 Danila Lupolov - Emil Aliev0-20Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   MDAMoldova National Team RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 10:591st round310 Adria Madueг‘o Garcia - Veaceslav Diuta0-0Disqualification
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   ESPSpain National Team MDAMoldova National Team  
 21/03/2019 at 10:561st round208 Daniel Ladzhev - Pablo Gonzalez Garcia15-12On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   BULAvgusta ESPHankuk  
 21/03/2019 at 10:541st round410 Faidra Kalteki - Elizaveta Zimina12-10On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   GREA.C. Dias Larissas 2ND Multi European Games RUSUor #1  
 21/03/2019 at 10:541st round211 Aleh Velkaselets - Abdullah Omer Yarli5-19On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   BLRBelarus Rguor TURSerkan Tok SK  
 21/03/2019 at 10:501st round708 Laura Goebel - Uxia Ogea Costas11-10On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   GERTaekwondo Club Ingelheim 2019 ESPSpain (Galicia Abs. 2019)  
 21/03/2019 at 10:501st round309 Roman Leshchev - Aleksandar Petrovski44-5Penalty
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   RUSTatarstan Team MKDTKD Tigri  
 21/03/2019 at 10:461st round210 Athanasios Tsiplikiaris - Vladimir Gritsenko1-29Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   GREAc TKD Keumgang RUSKometa  
 21/03/2019 at 10:451st round508 Jon Cintado Arteche - Stanislav Melnik7-22Withdrawal
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   ESP(Spain) RUSSshor"neva Stars"""  
 21/03/2019 at 10:441st round207 Nicolas Legari Ballerini - Egor Perevozchikov0-0Disqualification
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   ITATaekwondo Tricolore RUSSPB Sdushor Kalininskogo Rayona 3  
 21/03/2019 at 10:441st round108 Lazaros Marios Gkoutzourelas - Arsenii Sitnov2-28Superiority
 Kids, Male-A B -33 Kg   GREAc Larisas RUSRussia Nizhny Novgorod Team  
 21/03/2019 at 10:431st round409 Yuliia Bakrusheva - Mari Ilieva7-3On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   RUSKoryo BULTaekwondo Fitness  
 21/03/2019 at 10:351st round408 Eda Cimen - Grecya Bruno38-7Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   TURMert Asya Genг‡lд°k Ve Spor Kulгњbгњ ITATeam Marraro - Il Drago E La Tigre - Sicily  
 21/03/2019 at 10:341st round308 Roman Komlev - Alejandro Hernandez Vazquez22-12On points
 Juniors, Male-A U21 -63 Kg   RUSKazuor-Tatarstan ESPHankuk  
 21/03/2019 at 10:341st round107 Lars-Lucas Liiu - Konstantinos Tsagkournos3-16Penalty
 Kids, Male-A B -30 Kg   ESTEstonia National Team GREA.C Peristeriou  
 21/03/2019 at 10:321st round707 Iciar Aguado Paredes - Liana Musteata6-31Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   ESPSpain (A.Muг±oz San Agustг­n) ROURou Multi European Games 2019  
 21/03/2019 at 10:321st round206 Christos Panou - Ivan Melyuk18-38Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   GRETaekwondo Dinami Patras RUSNovokuznetck Team  
 21/03/2019 at 10:311st round507 Dimitrios Peltekis - Denis Lantratov7-15On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   GREPolydamas RUSRostov Region Grandmaster  
 21/03/2019 at 10:231st round307 Kevin Meradi - Sergei Kirsanov2-17On points
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   NORGrorud Taekwondo Klubb RUSTatarstan Team  
 21/03/2019 at 10:231st round209 Ivan Soriano Bacete - Fedor Gavrilenko20-30On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   ESP(Spain) RUSRostov Region Grandmaster  
 21/03/2019 at 10:221st round706 Albina Baitileeva - Rafaella Fotiadou3-14On points
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSEridan Kamchatka Team CYPFair Combat Taekwondo  
 21/03/2019 at 10:201st round506 Beytullah Yilmaz - Mario Perez Casanova3-9On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   TURCetin Topcuoglu Spor Club ESPSpain National Team  
 21/03/2019 at 10:201st round407 Alexandra Shabalina - Anamaria Kovcalija21-10On points
 Juniors, Female-A U21 -57 Kg   RUSSshor В„–42 (Ivanov V.) HRVTaekwondo Savez Zagrebacke Zupanije  
 21/03/2019 at 10:201st round205 Miguel Dominguez Gavira - Aristeidis Koutsos2-24Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   ESPSpain (Mairena Andalucгќa) GREA.C. Tolmi Kilkis  
 21/03/2019 at 10:201st round106 Jairo Agenjo Trigos - Alexandros Karydis36-22On points
 Kids, Male-A B -30 Kg   ESPTKD Finestrat Spain GREA.C. Arion 2005  
 21/03/2019 at 10:121st round705 Valeriia Kolosova - Ohiane Palomares Fernandes22-1Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSSshor 41 ESPBargagain  
 21/03/2019 at 10:111st round306 Christos Daniilidis - Francisco Colom Martin15-25On points
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   GREAc Proteas Serron ESPSpain (Chong-Ma)  
 21/03/2019 at 10:101st round406 Rafaellos Stratouras - Anton Grebenyuk1-21Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   CYPPowerkick(Syllogos Morfou) RUSBurevestnik  
 21/03/2019 at 10:061st round505 Timur Romanov - Stavros Tsipounis5-11On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSSshor"neva Stars""" GREAc Gaia  
 21/03/2019 at 10:051st round105 Pavle Radisic - Teodor Hristov27-16On points
 Kids, Male-A B -30 Kg   SRBTk.Zmaj BULTK Barin  
 21/03/2019 at 10:001st round305 Mario Canales Torres - Artem Ignatev24-3Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   ESPCde Sanchez Elez-Sanabria RUSCska ST. Petersburg  
 21/03/2019 at 09:581st round606 Kristina Cerina - Olesia Rubtsova19-9On points
 Juniors, Female-A U21 -67 Kg   HRVBanija Pandas RUSNovosibirsk Team  
 21/03/2019 at 09:581st round405 Arturo Secondo - Magomedrasul Omarov2-29R.S.C.
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   ITASquadra Mediterranea RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor В„–3  
 21/03/2019 at 09:561st round704 Anna Kazarnovskaia - Ilaria Genitoni22-2Points Gap
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSTatarstan Team ITATaekwondo Tricolore  
 21/03/2019 at 09:531st round605 Margarita Blizniakova - Buse Esit11-0R.S.C.
 Juniors, Female-A U21 -67 Kg   RUSBurevestnik TURAkdeniz Spor Kulubu  
 21/03/2019 at 09:531st round104 Nikolaos Pantiris - Nikas Kardava11-31Superiority
 Kids, Male-A B -30 Kg   GREAog TKD Alexpolis Sofia ESTEstonia National Team  
 21/03/2019 at 09:501st round504 Aleksei Diachenko - Manuel Aranda Galisteo27-6Points Gap
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSSshor 42 (Khegay A.) ESPEspaг‘a  
 21/03/2019 at 09:461st round304 Diego Zapata Mora - Timur Karimov23-19On points
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   ESPSpain (A.Muг±oz San Agustг­n) RUSUrft Team  
 21/03/2019 at 09:441st round204 Khursandmurod Sharipov - Gorkem Polat0-0Disqualification
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   RUSUgra TURД°bbsk  
 21/03/2019 at 09:441st round103 Pavlin Gulubov - Antonio Grasso13-60Superiority
 Kids, Male-A B -27 Kg   BULCondor 2000 ITACentro Sportivo Taekwondo Marletta S.S.D A R.L  
 21/03/2019 at 09:431st round404 Andras Egyhazas - Ioannis Panagiotopoulos31-18Penalty
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   HUNHungarian National Team GREAc Virona  
 21/03/2019 at 09:381st round604 Alejandro Veny Enrique - Milos Pilipovic7-16On points
 Juniors, Male-A U21 -87 Kg   ESPSpain NORGrorud Taekwondo Klubb  
 21/03/2019 at 09:371st round102 Blagovest Hristov - Pavel Belosludtsev5-44Penalty
 Kids, Male-A B -27 Kg   BULTK Barin RUSUralmash-Sport Club  
 21/03/2019 at 09:351st round503 Grigoriospanagiotis Kasidiaris - Omar Ayoub20-9On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   GREAc TKD Keumgang SWETeam Taekyon  
 21/03/2019 at 09:341st round303 Igor Min - Diego Martinez Lijo23-18On points
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   RUSSchor 42 Shin Team ESPSpain (Galicia Abs. 2019)  
 21/03/2019 at 09:321st round703 Polina Ananchenko - Romalea Mesyndianou0-0Superiority
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   RUSMoscow Region GREAs Thiseas Ait/Nias  
 21/03/2019 at 09:301st round403 Dzhavid Magerramov - Bela Berei11-17On points
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   RUSSshor"neva Stars""" HUNHungarian National Team  
 21/03/2019 at 09:261st round603 Valeria Untu - Sofia Melnikova15-11On points
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   MDAMoldova National Team RUSSestroretsk Children's And Youth Sports School Of Olympic Reserve  
 21/03/2019 at 09:241st round203 Arian Mirzadeh - Niklas Kristiansen Oguz5-19Penalty
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   SWETeam Taekyon NORGrorud Taekwondo Klubb  
 21/03/2019 at 09:201st round502 Sergey Karnuta - Juan Antonio Saura Ubeda21-18On points
 Juniors, Male-A U21 -74 Kg   RUSRostov Region Grandmaster ESPFederacion Region De Murcia - Spain  
 21/03/2019 at 09:191st round302 Alejandro Oteo Zapata - Ippokratis Emmanouil Vacharikos16-27On points
 Juniors, Male-A U21 -58 Kg   ESPSpain (Chong-Ma) GRETaekwondo Dinami Patras  
 21/03/2019 at 09:151st round402 Nikita Zheltukhin - Athanasios Kalliaras21-10Penalty
 Juniors, Male-A U21 -68 Kg   RUSKazuor-Tatarstan GREAc Virona  
 21/03/2019 at 09:131st round702 Paula Temina Monleon - Maria Rikeva0-3Golden point
 Juniors, Female-A U21 -53 Kg   ESPC. D. Piaam BULSC Gladiator  
 21/03/2019 at 09:131st round602 Maria Jimenez Lama - Kisaran Khallaeva4-17On points
 Juniors, Female-A U21 -62 Kg   ESPEspaг‘a RUSMoscow Region  
 21/03/2019 at 09:091st round202 Vitalii Geladze - Luka Turkalj24-25On points
 Juniors, Male-A U21 -54 Kg   RUSAlania Team HRVTK Metalac Zagreb