TaekoPlan Tournament Subscription Site
   
 
4th WT President's Cup 2019
 
Tournament name Here are the results of this tournament from today. The overview is real-time and will be refreshed continously during the day.
Your browser will refresh every minute to reflect the latest updates from the fight schedule.
Please note that this service is highly depending on the availability of a good internet connection in the hall.
All times shown are local time in the country where the tournament is being organized.
Competition date(s)
City
Country
Live Results from today, updated 7:04:08 AM CET (Venue may be in different timezone)
 
 
 Already finished:
 
 07/02/2019 at 13:26Final226 SUDE YAREN UZUNCAVDAR - ALEYNA KAHRIMAN18-3Withdrawal
 Cadet, Female-A +59 kg   TURAnkara Adliye Spor Kulubu TURKUZEY SPOR KULUBU  
 07/02/2019 at 13:24Final626 AYSENUR KONAKCI - VALERIIA SHTUCHKINA16-30On points
 Cadet, Female-A -55 kg   TURAnkara Önder Spor Kulübü RUSVolgograd Taekwondo Federation  
 07/02/2019 at 13:23Final931 LIDIA GALINDO ZAPATA - TEODORA RADAK2-0Golden point
 Cadet, Female-A -44 kg   ESPSpain SRBTaekwondo Club Azija  
 07/02/2019 at 13:21Final731 DAYANA BADMAEVA - KAMILA GOSTENKOVA6-4On points
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSTaekwondo Federation Of The Republic Of Kalmykia RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3  
 07/02/2019 at 13:19Final326 ZEYNEP NUR SARICICEK - BEYZA KARABULUT19-25On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURBozüyük Belediyesi İdman Yurdu TURAnkara Adliye Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 13:12Final1031 NISA IMAMOGLU - KRISTINA JAKOVLJEVIC8-7On points
 Cadet, Female-A -51 kg   TURSancaktepe Beledİye Spor Kulübü HRVTaekwondo Club Div Knin  
 07/02/2019 at 13:11Final126 NISANUR ALKAN - FEYZANUR AKCAY8-4On points
 Cadet, Female-A -59 kg   TURAnkara Merkez İmam Hatİp Lİsesİ G.S.K TURMalkara Beledİye Spor  
 07/02/2019 at 13:05Final831 HACER AKCAY - MARIA YUKHANO2-0Penalty
 Cadet, Female-A -33 kg   TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019 RUSSambo-70  
 07/02/2019 at 13:04Final426 ZEYNEP EDA SARI - MILANA BEKULOVA3-29Points Gap
 Cadet, Female-A -29 kg   TURBozüyük Belediyesi İdman Yurdu RUSTaekwondo Kabardino-Balkaria  
 07/02/2019 at 12:48Final526 ARINA LEBEDEVA - MELISA ATES8-3On points
 Cadet, Female-A -47 kg   RUSRno-Alania TURCihan Spor Kulubu  
 
 Already finished:
 
 07/02/2019 at 13:22Semifinal131 LIDIA GALINDO ZAPATA - RUMEYSA YAZICI9-8On points
 Cadet, Female-A -44 kg   ESPSpain TURİlkadim Beledİyesİ GSK  
 07/02/2019 at 13:12Semifinal726 ALISA ANGELOVA - KAMILA GOSTENKOVA36-39On points
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSSamara Region PSK "olimpian" RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3  
 07/02/2019 at 13:09Semifinal625 KRISTINA LYSOVA - NISA IMAMOGLU13-34Points Gap
 Cadet, Female-A -51 kg   RUSIvanovo Team 2019 TURSancaktepe Beledİye Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 13:02Semifinal725 ESMANUR YILMAZ - AYSENUR KONAKCI9-17On points
 Cadet, Female-A -55 kg   TURKucukcekmece Yildizlar GSK. TURAnkara Önder Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 13:02Semifinal1026 MELIS TETIK - VALERIIA SHTUCHKINA16-18On points
 Cadet, Female-A -55 kg   TURSeçkİnler SK RUSVolgograd Taekwondo Federation  
 07/02/2019 at 13:01Semifinal125 ARZU KAVSARA - FEYZANUR AKCAY0-2On points
 Cadet, Female-A -59 kg   TURPamukkale TURMalkara Beledİye Spor  
 07/02/2019 at 12:59Semifinal926 DARIA ZINCHENKO - TEODORA RADAK5-6On points
 Cadet, Female-A -44 kg   RUSRostov Region Grandmaster SRBTaekwondo Club Azija  
 07/02/2019 at 12:54Semifinal425.1 AZRA YUCE - KRISTINA JAKOVLJEVIC0-3On points
 Cadet, Female-A -51 kg   TURAnkara İstİklal Spor Kulübü HRVTaekwondo Club Div Knin  
 07/02/2019 at 12:54Semifinal425 NEHIR GENIS - MILANA BEKULOVA3-20On points
 Cadet, Female-A -29 kg   TURAnkara Adliye Spor Kulubu RUSTaekwondo Kabardino-Balkaria  
 07/02/2019 at 12:53Semifinal723 DAYANA BADMAEVA - IRINA VASILEVA9-8On points
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSTaekwondo Federation Of The Republic Of Kalmykia RUSRussian Tigers  
 07/02/2019 at 12:50Semifinal1025 NISA NUR SARI - MARIA YUKHANO8-14On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURKirklarelİ Spor Kulübü RUSSambo-70  
 07/02/2019 at 12:49Semifinal925 DZHAMILYA MELIKOVA - HACER AKCAY8-14On points
 Cadet, Female-A -33 kg   RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3 TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 12:45Semifinal123 BUSRA OZTURK - NISANUR ALKAN5-11On points
 Cadet, Female-A -59 kg   TURKavaklıdere Belediye Spor Kulübu TURAnkara Merkez İmam Hatİp Lİsesİ G.S.K  
 07/02/2019 at 12:44Semifinal423 MEDINE KAVAK - ZEYNEP EDA SARI4-9On points
 Cadet, Female-A -29 kg   TURFİT Spor Kulübü TURBozüyük Belediyesi İdman Yurdu  
 07/02/2019 at 12:43Semifinal223 SUDE YAREN UZUNCAVDAR - AISHA AL ATTIYAH23-3Points Gap
 Cadet, Female-A +59 kg   TURAnkara Adliye Spor Kulubu QATQatar National Team  
 07/02/2019 at 12:38Semifinal525.1 POLINA SATVALOVA - ALEYNA KAHRIMAN2-3On points
 Cadet, Female-A +59 kg   RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB TURKUZEY SPOR KULUBU  
 07/02/2019 at 12:38Semifinal525 MELISA ATES - ANFISA ALEKSEEVA5-0On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURCihan Spor Kulubu RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB  
 07/02/2019 at 12:38Semifinal323 АНГЕЛИНА И - ZEYNEP NUR SARICICEK0-21Points Gap
 Cadet, Female-A -41 kg   RUSRostov Region Grandmaster TURBozüyük Belediyesi İdman Yurdu  
 07/02/2019 at 12:33Semifinal222.1 BEYZA KARABULUT - NOEMIE SALVAT13-11On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURAnkara Adliye Spor Kulubu FRAPunch  
 07/02/2019 at 12:28Semifinal322.3 ALEYNA SENYURT - ARINA LEBEDEVA8-16On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURSancaktepe Beledİye Spor Kulübü RUSRno-Alania  
 
 Already finished:
 
 07/02/2019 at 12:59Quarter final621 LIDIA GALINDO ZAPATA - MAYSSAM MERZOUG34-12Points Gap
 Cadet, Female-A -44 kg   ESPSpain FRALyon Métropole Taekwondo  
 07/02/2019 at 12:55Quarter final825 RUMEYSA YAZICI - BEYZA DURMUS11-4On points
 Cadet, Female-A -44 kg   TURİlkadim Beledİyesİ GSK TURBayraktar Spor Klübü Derneği  
 07/02/2019 at 12:45Quarter final823 AYSE OZKAN - AYSENUR KONAKCI7-14On points
 Cadet, Female-A -55 kg   TURHurriyet Genclik Spor Kulubu TURAnkara Önder Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 12:43Quarter final722 MELIS TETIK - BERRE AYKUT21-4On points
 Cadet, Female-A -55 kg   TURSeçkİnler SK TURHurriyet Genclik Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 12:40Quarter final1023 BEYZA DUMAN - TEODORA RADAK0-0Superiority
 Cadet, Female-A -44 kg   TURTekirdağ Çerkezköy Gençlik Spor TKD SRBTaekwondo Club Azija  
 07/02/2019 at 12:39Quarter final923 BEYZA KARABULUT - MERYEM ELIF IYIN22-21On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURAnkara Adliye Spor Kulubu TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 12:35Quarter final821 MELISA ATES - ALEKSANDRA TRUSHINA10-2On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURCihan Spor Kulubu RUSRyazan  
 07/02/2019 at 12:35Quarter final122 ARZU KAVSARA - ASYA ACIKGOZ12-6On points
 Cadet, Female-A -59 kg   TURPamukkale TURAtayurt Taekwondo Ve Kickboks SP.KLB.  
 07/02/2019 at 12:34Quarter final422 ELINA KHAMGOKOVA - MARIA YUKHANO5-9On points
 Cadet, Female-A -33 kg   RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB RUSSambo-70  
 07/02/2019 at 12:33Quarter final721 NEHIR GENIS - ZEYNEP ERCAN15-10On points
 Cadet, Female-A -29 kg   TURAnkara Adliye Spor Kulubu TURFİT Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 12:33Quarter final222 DARIA ZINCHENKO - BUSRA SOLMAZ9-2On points
 Cadet, Female-A -44 kg   RUSRostov Region Grandmaster TURPtsk  
 07/02/2019 at 12:30Quarter final1022 POLINA FIOFANOVA - ESMANUR YILMAZ5-25Points Gap
 Cadet, Female-A -55 kg   RUSRussian Tigers TURKucukcekmece Yildizlar GSK.  
 07/02/2019 at 12:29Quarter final922 NOEMIE SALVAT - SABINA SUNGUROVA17-4On points
 Cadet, Female-A -41 kg   FRAPunch RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3  
 07/02/2019 at 12:28Quarter final522 AISHA AL ATTIYAH - IKRA ERDOGAN9-1On points
 Cadet, Female-A +59 kg   QATQatar National Team TURBariş Özel Taekwondo Team  
 07/02/2019 at 12:28Quarter final322.2 AYSU SAYLAN - SUDE YAREN UZUNCAVDAR0-20Points Gap
 Cadet, Female-A +59 kg   TURDerin Taekwondo S.K Derneği TURAnkara Adliye Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 12:28Quarter final322.1 AISAT GABIDOVA - NISA IMAMOGLU6-16On points
 Cadet, Female-A -51 kg   RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3 TURSancaktepe Beledİye Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 12:28Quarter final322 FEYZANUR AKCAY - NEHIR KURT18-3On points
 Cadet, Female-A -59 kg   TURMalkara Beledİye Spor TURAslan Genclİk Ve Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 12:28Quarter final1021 KRISTINA JAKOVLJEVIC - ZEHRA TURKOGLU12-1On points
 Cadet, Female-A -51 kg   HRVTaekwondo Club Div Knin TURKapadokya Meslek Yüksek  
 07/02/2019 at 12:25Quarter final820 CAROT CHRISTOPHERSEN - DAYANA BADMAEVA11-19On points
 Cadet, Female-A -37 kg   DNKCopenhagen Tan Gun Sae Sim Taekwondo Club RUSTaekwondo Federation Of The Republic Of Kalmykia  
 07/02/2019 at 12:25Quarter final121 NISANUR ALKAN - MARIIA KUTS8-6On points
 Cadet, Female-A -59 kg   TURAnkara Merkez İmam Hatİp Lİsesİ G.S.K UKRKdush "artem"  
 07/02/2019 at 12:24Quarter final620 BUSE DEMIRALP - ZEYNEP NUR SARICICEK7-25R.S.C.
 Cadet, Female-A -41 kg   TURBursa Buyuksehir Belediyesi SK TURBozüyük Belediyesi İdman Yurdu  
 07/02/2019 at 12:24Quarter final421 IREMNUR GUL OZGUR - MILANA BEKULOVA13-23On points
 Cadet, Female-A -29 kg   TURBozüyük Belediyesi İdman Yurdu RUSTaekwondo Kabardino-Balkaria  
 07/02/2019 at 12:23Quarter final720 KRISTINA LYSOVA - SERAFIMA SLAVYANSKAYA10-5On points
 Cadet, Female-A -51 kg   RUSIvanovo Team 2019 RUSKrasnodar Regional Team  
 07/02/2019 at 12:23Quarter final221 SARA QUINONES - POLINA SATVALOVA0-10Withdrawal
 Cadet, Female-A +59 kg   FINTaekwondourheilijat 2011 RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB  
 07/02/2019 at 12:19Quarter final921 BEYZANUR OZDEMIR - VALERIIA SHTUCHKINA0-9R.S.C.
 Cadet, Female-A -55 kg   TURAyvalik Spor Kulubu RUSVolgograd Taekwondo Federation  
 07/02/2019 at 12:18Quarter final520 SUHEDA YANGIN - DZHAMILYA MELIKOVA0-3Golden point
 Cadet, Female-A -33 kg   TURDodurga Spor Kulübü RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3  
 07/02/2019 at 12:18Quarter final321 SILA ECE EROL - ALEYNA KAHRIMAN7-10On points
 Cadet, Female-A +59 kg   TURÇerkezköy Beledİyesİ Spor Kulübü TURKUZEY SPOR KULUBU  
 07/02/2019 at 12:18Quarter final1020 SELEN GUNDUZ - KAMILA GOSTENKOVA4-13On points
 Cadet, Female-A -37 kg   TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019 RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3  
 07/02/2019 at 12:15Quarter final819 HACER AKCAY - ESMANUR AYDIN17-4On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019 TURBursa Buyuksehir Belediyesi SK  
 07/02/2019 at 12:15Quarter final120 BUSRA OZTURK - JILL-MARIE BECK10-5On points
 Cadet, Female-A -59 kg   TURKavaklıdere Belediye Spor Kulübu GERTVBB Elite Berlin  
 07/02/2019 at 12:14Quarter final619.2 ECEM ULUYILMAZ - АНГЕЛИНА И18-19On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURAnkara Adliye Spor Kulubu RUSRostov Region Grandmaster  
 07/02/2019 at 12:14Quarter final420 ZEYNEP EDA SARI - SUDENUR AKBAS22-6On points
 Cadet, Female-A -29 kg   TURBozüyük Belediyesi İdman Yurdu TURBayraktar Spor Klübü Derneği  
 07/02/2019 at 12:13Quarter final220 ANFISA ALEKSEEVA - LENYA KAMKASOUMPHOU14-5On points
 Cadet, Female-A -47 kg   RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB FRATKD Asnieres Élite  
 07/02/2019 at 12:09Quarter final920 ESMANUR KILICLI - ARINA LEBEDEVA2-9On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURKucukcekmece Yildizlar GSK. RUSRno-Alania  
 07/02/2019 at 12:08Quarter final320 AZRA YUCE - AYSE NUR SARIKAYA17-6On points
 Cadet, Female-A -51 kg   TURAnkara İstİklal Spor Kulübü TURKoryo Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 12:04Quarter final119 NISA NUR SARI - FATMANUR ONER14-8On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURKirklarelİ Spor Kulübü TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 12:02Quarter final919 ELIF SUDE AKGUL - IRINA VASILEVA4-6On points
 Cadet, Female-A -37 kg   TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019 RUSRussian Tigers  
 07/02/2019 at 12:01Quarter final219 DARIA KATKOVA - ALISA ANGELOVA12-27On points
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSRyazan RUSSamara Region PSK "olimpian"  
 07/02/2019 at 11:58Quarter final319 EKATERINA AISINA - ALEYNA SENYURT1-22Points Gap
 Cadet, Female-A -47 kg   RUSKoryo TURSancaktepe Beledİye Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 11:48Quarter final419 ELIZAVETA SHALUKHINA - MEDINE KAVAK0-0Superiority
 Cadet, Female-A -29 kg   RUSLipetsk Team TURFİT Spor Kulübü  
 
 Already finished:
 
 07/02/2019 at 12:253rd round121.1 ALEKSANDRA POLIKARPOVA - BUSE DEMIRALP8-9On points
 Cadet, Female-A -41 kg   RUSSambo-70 TURBursa Buyuksehir Belediyesi SK  
 07/02/2019 at 12:233rd round221.1 LIDIA GALINDO ZAPATA - ESRA YUCE20-4On points
 Cadet, Female-A -44 kg   ESPSpain TURAnkara İstİklal Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 12:143rd round619.1 SEVCAN DURMUSOGLU - RUMEYSA YAZICI11-24On points
 Cadet, Female-A -44 kg   TURArİfİye Atilgan Spor Kulübü TURİlkadim Beledİyesİ GSK  
 07/02/2019 at 12:143rd round619 MAYSSAM MERZOUG - OLESIA MALASHKINA12-9On points
 Cadet, Female-A -44 kg   FRALyon Métropole Taekwondo RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB  
 07/02/2019 at 12:133rd round718 ELIZAVETA BUTKOVA - BEYZA KARABULUT8-20On points
 Cadet, Female-A -41 kg   RUSMcbi TURAnkara Adliye Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 12:083rd round1019 EDANUR ULUMAN - TEODORA RADAK9-16On points
 Cadet, Female-A -44 kg   TURAkbey Akademi Spor KLB SRBTaekwondo Club Azija  
 07/02/2019 at 12:053rd round818 EKIN DINC - BEYZA DURMUS10-16On points
 Cadet, Female-A -44 kg   TURAldemir Spor Kulübü TURBayraktar Spor Klübü Derneği  
 07/02/2019 at 12:043rd round618 MARIA KULIK - ZEYNEP NUR SARICICEK2-23Points Gap
 Cadet, Female-A -41 kg   RUSKoryo TURBozüyük Belediyesi İdman Yurdu  
 07/02/2019 at 11:583rd round1018 SABINA SUNGUROVA - LUCIJA JELIC14-7On points
 Cadet, Female-A -41 kg   RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3 HRVPantera  
 07/02/2019 at 11:553rd round817 EKATERINA POPOVA - MERYEM ELIF IYIN19-22On points
 Cadet, Female-A -41 kg   RUSKropotkin Team TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 11:543rd round118 DARIA ZINCHENKO - RUYA DILER8-3On points
 Cadet, Female-A -44 kg   RUSRostov Region Grandmaster TURSancaktepe Beledİye Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 11:523rd round918 SEYMA KOSEOGLU - BEYZA DUMAN8-9On points
 Cadet, Female-A -44 kg   TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019 TURTekirdağ Çerkezköy Gençlik Spor TKD  
 07/02/2019 at 11:513rd round218 BUSRA SOLMAZ - AVALON FREZZA9-4On points
 Cadet, Female-A -44 kg   TURPtsk AUSImpact Martial Arts Australia  
 07/02/2019 at 11:493rd round318 ECEM ULUYILMAZ - ROJIN DAMLA ALICI7-6On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURAnkara Adliye Spor Kulubu TURSeçkİnler SK  
 07/02/2019 at 11:423rd round917 NOEMIE SALVAT - ELNAZ NAZHIMOVA28-21On points
 Cadet, Female-A -41 kg   FRAPunch KAZAtyrau Team  
 07/02/2019 at 11:383rd round418 АНГЕЛИНА И - MARIIA BORISIUK33-10Points Gap
 Cadet, Female-A -41 kg   RUSRostov Region Grandmaster RUSVladivostok Team  
 
 Already finished:
 
 07/02/2019 at 12:082nd round517 ASYA ACIKGOZ - DEFNE OZMEN0-0Superiority
 Cadet, Female-A -59 kg   TURAtayurt Taekwondo Ve Kickboks SP.KLB. TUR1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Gençlik Ve Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 11:592nd round717 ALEKSANDRA BARINOVA - NISA IMAMOGLU3-9On points
 Cadet, Female-A -51 kg   RUSMoscow Region TURSancaktepe Beledİye Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 11:582nd round516 ANNA MESHCHANINOVA - ARZU KAVSARA3-7On points
 Cadet, Female-A -59 kg   RUSRyazan TURPamukkale  
 07/02/2019 at 11:542nd round617 ECE NUR KARSLI - ALEYNA KAHRIMAN5-8On points
 Cadet, Female-A +59 kg   TUR7 Ocak Spor Kulübü TURKUZEY SPOR KULUBU  
 07/02/2019 at 11:512nd round1017 ESMANUR YILMAZ - ANASTASIIA POGORELOVA16-8On points
 Cadet, Female-A -55 kg   TURKucukcekmece Yildizlar GSK. RUSBelgorod Team Rus  
 07/02/2019 at 11:492nd round716 SARA QUINONES - ESRA DAL9-7On points
 Cadet, Female-A +59 kg   FINTaekwondourheilijat 2011 TURAslan Genclİk Ve Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 11:482nd round515 MARIIA KUTS - YAGMUR EBRU ERBAS13-3On points
 Cadet, Female-A -59 kg   UKRKdush "artem" TURCihan Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 11:472nd round616 VALERIIA SHTUCHKINA - CECILIE ØIEN19-6On points
 Cadet, Female-A -55 kg   RUSVolgograd Taekwondo Federation NORRøra Taekwondo-Klubb  
 07/02/2019 at 11:452nd round117 SILA ECE EROL - CEREN AZRA KARAK24-8On points
 Cadet, Female-A +59 kg   TURÇerkezköy Beledİyesİ Spor Kulübü TURDerince Taekwondo Kulubu Dernegi  
 07/02/2019 at 11:442nd round816 FATMA BETUL KASIM - ALEKSANDRA TRUSHINA2-8On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURMaltepe Genclik RUSRyazan  
 07/02/2019 at 11:432nd round217 ZEHRA BEGUM KAVUKCUOGLU - SUDE YAREN UZUNCAVDAR5-8On points
 Cadet, Female-A +59 kg   TURKastamonu Taekwondo Akademİ Spor Kulübü TURAnkara Adliye Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 11:422nd round317 BERFIN ZILAN ATES - POLINA SATVALOVA0-2On points
 Cadet, Female-A +59 kg   TURKapadokya Meslek Yüksek RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB  
 07/02/2019 at 11:402nd round512 HILAL DEVLEZ - ESRA YUCE6-14On points
 Cadet, Female-A -44 kg   TURPolat Spor Kulubu TURAnkara İstİklal Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 11:392nd round615 EMINE GIZEM BAYKARA - AISAT GABIDOVA9-30On points
 Cadet, Female-A -51 kg   TURSamsun Do GSK RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3  
 07/02/2019 at 11:362nd round815 MELIS ELIBOL - NISANUR ALKAN2-15On points
 Cadet, Female-A -59 kg   TURAslan Genclİk Ve Spor Kulubu TURAnkara Merkez İmam Hatİp Lİsesİ G.S.K  
 07/02/2019 at 11:362nd round216 AYSU SAYLAN - MARIANA KOLPAKOVA17-14On points
 Cadet, Female-A +59 kg   TURDerin Taekwondo S.K Derneği RUSMcbi  
 07/02/2019 at 11:362nd round116 BUSE NUR VARICI - BUSRA OZTURK2-20On points
 Cadet, Female-A -59 kg   TURUzuncavdar Spor Club TURKavaklıdere Belediye Spor Kulübu  
 07/02/2019 at 11:362nd round1016 NISA NUR OZDEMIR - AISHA AL ATTIYAH2-12On points
 Cadet, Female-A +59 kg   TURArİfİye Atilgan Spor Kulübü QATQatar National Team  
 07/02/2019 at 11:342nd round916 MERYEM YILDIRIM - JILL-MARIE BECK6-7On points
 Cadet, Female-A -59 kg   TURKocaeli Buyuksehir Belediye Kagitspor GERTVBB Elite Berlin  
 07/02/2019 at 11:332nd round316 BEYZANUR OZDEMIR - TUANA LEYLI KELES22-4On points
 Cadet, Female-A -55 kg   TURAyvalik Spor Kulubu TURAtakan Taekwondo Sakarya  
 07/02/2019 at 11:332nd round215 MEHLIKA KARABEN - BERRE AYKUT4-6On points
 Cadet, Female-A -55 kg   TURProf.Ihsan Koz Spor Kulübü TURHurriyet Genclik Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 11:292nd round915 ARINA LEBEDEVA - MAYSANE KAMKASOUMPHOU25-1Points Gap
 Cadet, Female-A -47 kg   RUSRno-Alania FRATKD Asnieres Élite  
 07/02/2019 at 11:282nd round417.2 KRISTINA JAKOVLJEVIC - ASEEL MOUSA15-2On points
 Cadet, Female-A -51 kg   HRVTaekwondo Club Div Knin JORAl Nokhba 2019  
 07/02/2019 at 11:282nd round417.1 MELIS AKTURK - EKATERINA AISINA12-18On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURAslan Genclİk Ve Spor Kulubu RUSKoryo  
 07/02/2019 at 11:282nd round417 KELLY VAN NYIA LU - MARIIA BORISIUK7-17On points
 Cadet, Female-A -41 kg   FRADfer Centre RUSVladivostok Team  
 07/02/2019 at 11:282nd round315 ANASTASIIA PENKAL - AYSE NUR SARIKAYA6-9On points
 Cadet, Female-A -51 kg   UKRKhmelnytsk Regional Team TURKoryo Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 11:282nd round115 MELIS TETIK - JULIKA ZIMMERLING11-0On points
 Cadet, Female-A -55 kg   TURSeçkİnler SK GERTVBB Elite Berlin  
 07/02/2019 at 11:282nd round1015 MELIS YUCEL - ANFISA ALEKSEEVA9-23On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURAnkara Lider Spor Kulubu RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB  
 07/02/2019 at 11:272nd round715 HELIN CAMLIBEL - IKRA ERDOGAN4-10On points
 Cadet, Female-A +59 kg   TURKocaeli Buyuksehir Belediye Kagitspor TURBariş Özel Taekwondo Team  
 07/02/2019 at 11:272nd round614 BUSE GULSUM YALINIZ - BEYZA DURMUS3-8On points
 Cadet, Female-A -44 kg   TURBirlik Taekwondo Spor Kulubu TURBayraktar Spor Klübü Derneği  
 07/02/2019 at 11:262nd round814 FEYZANUR AKCAY - NISA ERDOGAN7-0On points
 Cadet, Female-A -59 kg   TURMalkara Beledİye Spor TUR41 Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 11:262nd round511 TUGCE KARA - LIDIA GALINDO ZAPATA3-27Points Gap
 Cadet, Female-A -44 kg   TURBursa Buyuksehir Belediyesi SK ESPSpain  
 07/02/2019 at 11:232nd round214 NAZMIYE SERRA KUZUCU - AZRA YUCE1-18On points
 Cadet, Female-A -51 kg   TURPolat Spor Kulubu TURAnkara İstİklal Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 11:192nd round914 BEYZA DUMAN - CEMRE NUR UGUZ17-3On points
 Cadet, Female-A -44 kg   TURTekirdağ Çerkezköy Gençlik Spor TKD TURAnkara Demirspor  
 07/02/2019 at 11:182nd round416 BENGISU ISIKKAYA - АНГЕЛИНА И12-17On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURKUZEY SPOR KULUBU RUSRostov Region Grandmaster  
 07/02/2019 at 11:182nd round314 ALEYNA SENYURT - TUANA AKKOYUNLU17-3Withdrawal
 Cadet, Female-A -47 kg   TURSancaktepe Beledİye Spor Kulübü TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 11:182nd round114 MELISA ATES - RAVZA NUR BAYGIN17-1On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURCihan Spor Kulubu TURKonya Spor Kulübü Derneği  
 07/02/2019 at 11:182nd round1014 TEODORA RADAK - AZRANUR AYDIN16-1On points
 Cadet, Female-A -44 kg   SRBTaekwondo Club Azija TURHurriyet Genclik Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 11:172nd round714 KIRA ERSHOVA - NEHIR KURT0-2Golden point
 Cadet, Female-A -59 kg   RUSYunost-Metar TURAslan Genclİk Ve Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 11:172nd round613 IANA ZAIATS - EKIN DINC15-16On points
 Cadet, Female-A -44 kg   RUSVladivostok Team TURAldemir Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 11:162nd round813 ELIF SENA TELLIOGLU - AYSENUR KONAKCI3-24Golden point
 Cadet, Female-A -55 kg   TURCinar Genclik Ve Spor Kulubu TURAnkara Önder Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 11:162nd round510 BUSE DEMIRALP - IANA LATYPOVA12-11On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURBursa Buyuksehir Belediyesi SK RUSUrft Team  
 07/02/2019 at 11:112nd round913 BETUL KILIC - SEYMA KOSEOGLU6-29Points Gap
 Cadet, Female-A -44 kg   TURRumeli Kavagi Spor Kulubu TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 11:102nd round713 SENA DILAN BASARAN - ZEHRA TURKOGLU1-7On points
 Cadet, Female-A -51 kg   TURİlkadim Beledİyesİ GSK TURKapadokya Meslek Yüksek  
 07/02/2019 at 11:102nd round313 PELSIN DAGHAN - ROJIN DAMLA ALICI2-12On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURAyvalik Judo Ju Jitsu Spor Kulubu TURSeçkİnler SK  
 07/02/2019 at 11:102nd round213 LENYA KAMKASOUMPHOU - BUSE SERTEL18-11On points
 Cadet, Female-A -47 kg   FRATKD Asnieres Élite TURÇerkezköy Fightclub  
 07/02/2019 at 11:102nd round113 RUYA DILER - ELIFSU GENCYILMAZ18-12On points
 Cadet, Female-A -44 kg   TURSancaktepe Beledİye Spor Kulübü TURBirlik Taekwondo Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 11:102nd round1013 VALERIIA SARANTSEVA - EDANUR ULUMAN14-15On points
 Cadet, Female-A -44 kg   RUSKoryo TURAkbey Akademi Spor KLB  
 07/02/2019 at 11:082nd round612 SILA KIBAROGLU - POLINA FIOFANOVA6-13On points
 Cadet, Female-A -55 kg   TURBariş Özel Taekwondo Team RUSRussian Tigers  
 07/02/2019 at 11:082nd round415 SILA MEDINE KAVURAT - ELIF SUDE AKGUL6-10On points
 Cadet, Female-A -37 kg   TUROrdu Büyükşehir Belediye SK. TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 11:062nd round812 MERYEM ELIF IYIN - AURÉLIE BUTTARELLI15-10On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019 FRATscp  
 07/02/2019 at 11:032nd round712 AYSE OZKAN - HAVIN ZEHRA BALTAS13-12On points
 Cadet, Female-A -55 kg   TURHurriyet Genclik Spor Kulubu TURTrakya Gençlik Ve Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 11:022nd round112 BERFIN OZAN - DARIA ZINCHENKO9-25On points
 Cadet, Female-A -44 kg   TURMert Asya Gençlİk Ve Spor Kulübü RUSRostov Region Grandmaster  
 07/02/2019 at 11:012nd round611 YAGMUR SANVER - KRISTINA LYSOVA1-12Withdrawal
 Cadet, Female-A -51 kg   TURBariş Özel Taekwondo Team RUSIvanovo Team 2019  
 07/02/2019 at 11:012nd round509 DIANA KRUSH - ALEKSANDRA POLIKARPOVA4-9On points
 Cadet, Female-A -41 kg   UKRMotor-Sich RUSSambo-70  
 07/02/2019 at 11:012nd round414 MARIA YUKHANO - SUDENAZ KAYA16-15On points
 Cadet, Female-A -33 kg   RUSSambo-70 TURÇerkezköy Beledİyesİ Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 11:002nd round312 ECEM ULUYILMAZ - IREM VURAL6-2On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURAnkara Adliye Spor Kulubu TURMalkara GSK  
 07/02/2019 at 11:002nd round212 AVALON FREZZA - ZEYNEP MERYEM CETIN17-7On points
 Cadet, Female-A -44 kg   AUSImpact Martial Arts Australia TURBİlecİk 1308 Osmanelibelediyespor Kul  
 07/02/2019 at 10:592nd round912 ELNAZ NAZHIMOVA - AZRANUR KORKMAZ17-8On points
 Cadet, Female-A -41 kg   KAZAtyrau Team TURAnkara Adliye Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 10:552nd round711 YULIIA SYLENKO - SERAFIMA SLAVYANSKAYA1-22Points Gap
 Cadet, Female-A -51 kg   UKRDush 3 Spartak RUSKrasnodar Regional Team  
 07/02/2019 at 10:542nd round413 MILANA BEKULOVA - DILARA ERDEMIR31-8Points Gap
 Cadet, Female-A -29 kg   RUSTaekwondo Kabardino-Balkaria TURKirklarelİ Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:512nd round610 ESMANUR KILICLI - ARAILYM ASKAROVA12-0On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURKucukcekmece Yildizlar GSK. KAZAtyrau Team  
 07/02/2019 at 10:512nd round508 DZHAMILYA MELIKOVA - ZEYNEP SENA AYDIN26-15On points
 Cadet, Female-A -33 kg   RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3 TURArİfİye Atilgan Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:502nd round911 EYLUL YAMAC - NOEMIE SALVAT2-22Points Gap
 Cadet, Female-A -41 kg   TURBayrakli Beledİyesİ Gençlİk Ve Spor Kulübü FRAPunch  
 07/02/2019 at 10:502nd round111 DARIA KATKOVA - SARA SPASOJEVIC3-0Golden point
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSRyazan HRVPantera  
 07/02/2019 at 10:502nd round1012 LUCIJA JELIC - NAZLI CAN SOMEK21-9On points
 Cadet, Female-A -41 kg   HRVPantera TURAtayurt Taekwondo Ve Kickboks SP.KLB.  
 07/02/2019 at 10:492nd round311 SELEN GUNDUZ - IREM DINC2-0Golden point
 Cadet, Female-A -37 kg   TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019 TURAnafartalar Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:472nd round811 EKATERINA POPOVA - SUDE DEMIRALP12-0On points
 Cadet, Female-A -41 kg   RUSKropotkin Team TURBursa Buyuksehir Belediyesi SK  
 07/02/2019 at 10:472nd round710 YEKATERYNA KHOMENKO - RUMEYSA YAZICI4-5On points
 Cadet, Female-A -44 kg   UKRKdush "artem" TURİlkadim Beledİyesİ GSK  
 07/02/2019 at 10:462nd round412 DEMET YILMAZ - IREMNUR GUL OZGUR26-29On points
 Cadet, Female-A -29 kg   TURMert Asya Gençlİk Ve Spor Kulübü TURBozüyük Belediyesi İdman Yurdu  
 07/02/2019 at 10:452nd round211 BUSRA SOLMAZ - SELIN KURSUN0-0Superiority
 Cadet, Female-A -44 kg   TURPtsk TURBursa Buyuksehir Belediyesi SK  
 07/02/2019 at 10:432nd round910 IRINA VASILEVA - SERYA NAZ OZDEMIR24-4Points Gap
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSRussian Tigers TURMalkara Beledİye Spor  
 07/02/2019 at 10:412nd round110 REHAB YOUSSEF - FATMANUR ONER14-17On points
 Cadet, Female-A -33 kg   PSEPalestine National Team TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 10:412nd round1011 BUSRA NUR KURT - SABINA SUNGUROVA3-19On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURÖyküm Gençlİk Spor Kulübü RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3  
 07/02/2019 at 10:392nd round411 FELIZIA BERGKVIST - ZEYNEP ERCAN14-19On points
 Cadet, Female-A -29 kg   SWETian Dao TURFİT Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:382nd round810 DANA KONIUKHOVA - DAYANA BADMAEVA2-6On points
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSKaskad RUSTaekwondo Federation Of The Republic Of Kalmykia  
 07/02/2019 at 10:382nd round709 SILA ERBIR - SEVCAN DURMUSOGLU5-17On points
 Cadet, Female-A -44 kg   TURHurriyet Genclik Spor Kulubu TURArİfİye Atilgan Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:382nd round609 OLESIA MALASHKINA - YAGMUR YILMAZ25-11On points
 Cadet, Female-A -44 kg   RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB TURTerme Gençlİk Hİzmetlerİ Ve Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:372nd round310 HACER AKCAY - KSENIIA LEBEDEVA6-3On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019 RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB  
 07/02/2019 at 10:372nd round210 ALISA ANGELOVA - BETUL RANA KAYGISIZ31-11Points Gap
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSSamara Region PSK "olimpian" TURÇerkezköy Beledİyesİ Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:342nd round909 SUHEDA YANGIN - MARIIA ZAMOROKA4-1On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURDodurga Spor Kulübü UKRKhmelnytsk Regional Team  
 07/02/2019 at 10:332nd round1010 VIKTORIIA SAFONOVA - KAMILA GOSTENKOVA6-8On points
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSMoscow Region RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3  
 07/02/2019 at 10:312nd round410 DARIA PROSKURINA - NEHIR GENIS7-9On points
 Cadet, Female-A -29 kg   RUSRostov Region Kumgan TURAnkara Adliye Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 10:292nd round209 ELINA KHAMGOKOVA - ILAYDA EYRICAYIR16-11On points
 Cadet, Female-A -33 kg   RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB TURAslan Genclİk Ve Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 10:282nd round608 MAYSSAM MERZOUG - ELIF BEYZA TUNA11-7On points
 Cadet, Female-A -44 kg   FRALyon Métropole Taekwondo TURTokat Belediye Plevne Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 10:272nd round809 ESMANUR AYDIN - ZEYNEP HASRET YILMAZ36-31On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURBursa Buyuksehir Belediyesi SK TURÇerkezköy Beledİyesİ Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:272nd round708 BEYZA KARABULUT - ZEYNEP CEREN COLPAN12-3On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURAnkara Adliye Spor Kulubu TURİbbsk  
 07/02/2019 at 10:252nd round1009 ALEYNA BAYKARA - NISA NUR SARI11-18On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURİlkadim Beledİyesİ GSK TURKirklarelİ Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:212nd round409 HAYRUNNISA GURBUZ - SUDENUR AKBAS18-21On points
 Cadet, Female-A -29 kg   TURSancaktepe Beledİye Spor Kulübü TURBayraktar Spor Klübü Derneği  
 07/02/2019 at 10:182nd round607 LHÉNA ATTOUT - ZEYNEP NUR SARICICEK5-26On points
 Cadet, Female-A -41 kg   FRALyon Métropole Taekwondo TURBozüyük Belediyesi İdman Yurdu  
 07/02/2019 at 10:162nd round707 ELIZAVETA BUTKOVA - ANGELINA KLIMOVA14-11On points
 Cadet, Female-A -41 kg   RUSMcbi RUSVolgograd Legion  
 07/02/2019 at 10:142nd round408 ALEKSANDRA PETUKHOVA - ZEYNEP EDA SARI9-21On points
 Cadet, Female-A -29 kg   RUSKrasnoyarsk Team TURBozüyük Belediyesi İdman Yurdu  
 07/02/2019 at 10:082nd round606 HURREM SULTAN GUN - MARIA KULIK20-21On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURProf.Ihsan Koz Spor Kulübü RUSKoryo  
 07/02/2019 at 10:052nd round706 CAROT CHRISTOPHERSEN - AZIZA GUSEINOVA23-7On points
 Cadet, Female-A -37 kg   DNKCopenhagen Tan Gun Sae Sim Taekwondo Club RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3  
 07/02/2019 at 10:052nd round407 NAZLI KELES - MEDINE KAVAK0-8On points
 Cadet, Female-A -29 kg   TUROrdu Büyükşehir Belediye SK. TURFİT Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 09:582nd round406 ELIZAVETA SHALUKHINA - NAZLICAN BAYER26-12On points
 Cadet, Female-A -29 kg   RUSLipetsk Team TURMor Beyaz Spor Kulübü  
 
 Already finished:
 
 07/02/2019 at 10:411st round507 ASEEL MOUSA - HAZAL KOC13-10On points
 Cadet, Female-A -51 kg   JORAl Nokhba 2019 TURÇerkezköy Beledİyesİ Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:311st round109 BUSRA OZTURK - POLINA SHVEDKOVA18-9On points
 Cadet, Female-A -59 kg   TURKavaklıdere Belediye Spor Kulübu RUSSochi Team  
 07/02/2019 at 10:291st round309 ALIIA KHISAMOVA - AYSE NUR SARIKAYA4-11On points
 Cadet, Female-A -51 kg   RUSUrft Team TURKoryo Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 10:271st round908 VALERIIA SHTUCHKINA - DUYGU KARATABAN22-3On points
 Cadet, Female-A -55 kg   RUSVolgograd Taekwondo Federation TURCetin Topcuoglu Spor Club  
 07/02/2019 at 10:201st round808 SUEDA ONGUN - ALEKSANDRA BARINOVA12-15On points
 Cadet, Female-A -51 kg   TURDenizli Buyuksehir Belediyesi Spor Kulubu RUSMoscow Region  
 07/02/2019 at 10:201st round208 KISMET ASIL ZILE - MARIANA KOLPAKOVA6-19On points
 Cadet, Female-A +59 kg   TURBİLGİ Gençlİk Yildiz Takim RUSMcbi  
 07/02/2019 at 10:191st round506 KRISTINA JAKOVLJEVIC - ECE NAZ SAHINOZ7-0Withdrawal
 Cadet, Female-A -51 kg   HRVTaekwondo Club Div Knin TURArİfİye Atilgan Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:191st round308 ANASTASIIA PENKAL - NISANUR SAHIN0-0Golden point
 Cadet, Female-A -51 kg   UKRKhmelnytsk Regional Team TURBİlecİk 1308 Osmanelibelediyespor Kul  
 07/02/2019 at 10:161st round1008 ALENA LAZAREVA - SENA DILAN BASARAN10-11On points
 Cadet, Female-A -51 kg   RUSRussian Tigers TURİlkadim Beledİyesİ GSK  
 07/02/2019 at 10:131st round207 NUTSA GELASHVILI - AZRA YUCE18-21On points
 Cadet, Female-A -51 kg   RUSKrasnodar Regional Team TURAnkara İstİklal Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:111st round907 SEVVAL CEREN BILIR - AISAT GABIDOVA14-24On points
 Cadet, Female-A -51 kg   TURKastamonu Taekwondo Akademİ Spor Kulübü RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3  
 07/02/2019 at 10:111st round807 ALEKSANDRA TRUSHINA - ACELYA PEHLIVAN23-2R.S.C.
 Cadet, Female-A -47 kg   RUSRyazan TURAnkara Demirspor  
 07/02/2019 at 10:081st round1007 ANFISA ALEKSEEVA - BAGDEGUL KARAGUCUK27-4Points Gap
 Cadet, Female-A -47 kg   RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB TURKastamonu Taekwondo Akademİ Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:061st round206 BUSE SERTEL - ASLI IRMAK23-4On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURÇerkezköy Fightclub TURAldemir Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 10:051st round505 CANSEL ARSLAN - EKATERINA AISINA12-21On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURİlkadim Beledİyesİ GSK RUSKoryo  
 07/02/2019 at 10:041st round108 JULIKA ZIMMERLING - HATICE GUNAYDIN16-6On points
 Cadet, Female-A -55 kg   GERTVBB Elite Berlin TURKarabük Çinar Spor Kulübü Taekwondo  
 07/02/2019 at 10:031st round307 MELIKE ELIF AKDENIZ - TUANA AKKOYUNLU0-0Superiority
 Cadet, Female-A -47 kg   TURKonya Spor Kulübü Derneği TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 09:591st round1006 ARINA FEDOROVA - MELIS YUCEL0-5On points
 Cadet, Female-A -47 kg   RUSPatriot TURAnkara Lider Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 09:581st round705 ELIF DEMIRHAT - SERAFIMA SLAVYANSKAYA3-16On points
 Cadet, Female-A -51 kg   TURAyvalik Spor Kulubu RUSKrasnodar Regional Team  
 07/02/2019 at 09:571st round605 MERVE ERDINE - POLINA FIOFANOVA3-23R.S.C.
 Cadet, Female-A -55 kg   TURÖyküm Gençlİk Spor Kulübü RUSRussian Tigers  
 07/02/2019 at 09:561st round806 RAYA GHORBANI DISHABI - FATMA BETUL KASIM1-3Golden point
 Cadet, Female-A -47 kg   IRNRazmyar Novin Club-Iran TURMaltepe Genclik  
 07/02/2019 at 09:561st round504 MELISSA ECE SANVER - LIDIA GALINDO ZAPATA6-26Points Gap
 Cadet, Female-A -44 kg   TURBariş Özel Taekwondo Team ESPSpain  
 07/02/2019 at 09:561st round107 CHRISTINA MERDI - RAVZA NUR BAYGIN0-11On points
 Cadet, Female-A -47 kg   GREAiantas A.C. TURKonya Spor Kulübü Derneği  
 07/02/2019 at 09:541st round906 SILA UTUGLU - MAYSANE KAMKASOUMPHOU0-4On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURKarabük Çinar Spor Kulübü Taekwondo FRATKD Asnieres Élite  
 07/02/2019 at 09:541st round205 LENYA KAMKASOUMPHOU - BEREN YILDIRIM23-1Points Gap
 Cadet, Female-A -47 kg   FRATKD Asnieres Élite TURSeven Taekwondo Team  
 07/02/2019 at 09:531st round306 ALEYNA SENYURT - YAGMUR ISPIRLI16-13On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURSancaktepe Beledİye Spor Kulübü TURTolga Taekwondo Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 09:491st round405 SULE YILMAZ - KELLY VAN NYIA LU2-8On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURTokat Belediye Plevne Spor Kulubu FRADfer Centre  
 07/02/2019 at 09:491st round1005 TEODORA RADAK - ELIF SUDEM DULGER7-1On points
 Cadet, Female-A -44 kg   SRBTaekwondo Club Azija TURSamsun Do GSK  
 07/02/2019 at 09:481st round106 ESMA NUR AKAN - MELISA ATES2-10On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TURErdogan Taekwondo Spor Kulubu TURCihan Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 09:471st round805 IULIIA EGOROVA - MERYEM ELIF IYIN6-16On points
 Cadet, Female-A -41 kg   RUSSport School "sambo 70" TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 09:461st round704 GULSEMA NAZLI ERDEMIR - YULIIA SYLENKO0-13On points
 Cadet, Female-A -51 kg   TURPekcan Spor Kulubu UKRDush 3 Spartak  
 07/02/2019 at 09:451st round905 CEREN ALA - ARINA LEBEDEVA6-7On points
 Cadet, Female-A -47 kg   TUREfsane Gençlİk Ve Spor Kulübü Derneğİ RUSRno-Alania  
 07/02/2019 at 09:441st round305 IREM VURAL - ANNA ZIABLITCEVA5-1On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURMalkara GSK RUSSamara Region PSK "olimpian"  
 07/02/2019 at 09:431st round404 ELIF SUDE AKGUL - ADA-EMILIA TAMMILA27-0Points Gap
 Cadet, Female-A -37 kg   TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019 FINBudokwai Taekwondo  
 07/02/2019 at 09:411st round604 SEVVAL DEMIRTAS - KRISTINA LYSOVA5-15On points
 Cadet, Female-A -51 kg   TURAslan Genclİk Ve Spor Kulubu RUSIvanovo Team 2019  
 07/02/2019 at 09:401st round204 KATERINA FEDERA - BETUL RANA KAYGISIZ6-9On points
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSRussian Tigers TURÇerkezköy Beledİyesİ Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 09:371st round105 MAHTAB ROSTAMI - DARIA ZINCHENKO2-14On points
 Cadet, Female-A -44 kg   DNKTeam Brøndby RUSRostov Region Grandmaster  
 07/02/2019 at 09:331st round804 RUMEYSA MERCIMEK - DAYANA BADMAEVA6-15On points
 Cadet, Female-A -37 kg   TURSeven Taekwondo Team RUSTaekwondo Federation Of The Republic Of Kalmykia  
 07/02/2019 at 09:321st round403 SILA MEDINE KAVURAT - NILSU KILIC30-13On points
 Cadet, Female-A -37 kg   TUROrdu Büyükşehir Belediye SK. TURBariş Özel Taekwondo Team  
 07/02/2019 at 09:311st round904 NOEMIE SALVAT - ANNA NALETOVA22-17On points
 Cadet, Female-A -41 kg   FRAPunch RUSSaint-Petersburg  
 07/02/2019 at 09:311st round304 IREM DINC - ECRE SAHIN25-4Points Gap
 Cadet, Female-A -37 kg   TURAnafartalar Spor Kulübü TURArİfİye Atilgan Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 09:301st round603 MELDA BAS - ARAILYM ASKAROVA0-2Golden point
 Cadet, Female-A -47 kg   TURKastamonu Taekwondo Akademİ Spor Kulübü KAZAtyrau Team  
 07/02/2019 at 09:291st round104 SARA SPASOJEVIC - NISA YOLACICI10-1On points
 Cadet, Female-A -37 kg   HRVPantera TURHurriyet Genclik Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 09:271st round1004 LUCIJA JELIC - GONCA YILDIZ23-3Points Gap
 Cadet, Female-A -41 kg   HRVPantera TURTokat Belediye Plevne Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 09:261st round703 ANGELINA KLIMOVA - ECE SARAC22-1Points Gap
 Cadet, Female-A -41 kg   RUSVolgograd Legion TURKusadasi Belediyesi Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 09:261st round203 ALISA ANGELOVA - GOKCENUR SIRIN43-22Points Gap
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSSamara Region PSK "olimpian" TURTerme Gençlİk Hİzmetlerİ Ve Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 09:241st round103 DARIA KATKOVA - ZEYNEP NAZ ARTAR0-0Withdrawal
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSRyazan TURBozüyük Belediyesi İdman Yurdu  
 07/02/2019 at 09:231st round903 SERYA NAZ OZDEMIR - EKATERINA ORESHINA24-23On points
 Cadet, Female-A -37 kg   TURMalkara Beledİye Spor RUSVolgograd Taekwondo Federation  
 07/02/2019 at 09:221st round303 VIKTORIA PANTENKOVA - SELEN GUNDUZ3-4On points
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSIvanovo Team 2019 TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 09:211st round803 SUMEYYE ERCAN - DANA KONIUKHOVA3-14On points
 Cadet, Female-A -37 kg   TUR1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Gençlik Ve Spor Kulübü RUSKaskad  
 07/02/2019 at 09:201st round503 MAIDE MERCIMEK - ALEKSANDRA POLIKARPOVA6-11On points
 Cadet, Female-A -41 kg   TURSeven Taekwondo Team RUSSambo-70  
 07/02/2019 at 09:171st round402 MARIA YUKHANO - AYSE NUR SIMSEK22-3On points
 Cadet, Female-A -33 kg   RUSSambo-70 TURArİfİye Atilgan Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 09:151st round1003 KAMILA GOSTENKOVA - BUKET ARSLAN20-0Points Gap
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3 TURBayrakli Beledİyesİ Gençlİk Ve Spor Kulübü  
 07/02/2019 at 09:141st round202 CEYDA GENCER - ILAYDA EYRICAYIR11-12On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURAydoğdu Taekwondo Spor Kulubu TURAslan Genclİk Ve Spor Kulubu  
 07/02/2019 at 09:121st round502 ZEYNEP SENA AYDIN - ELIZAVETA PONOMOREVA0-0Withdrawal
 Cadet, Female-A -33 kg   TURArİfİye Atilgan Spor Kulübü RUSSambo-70  
 07/02/2019 at 09:121st round302 MARZIYE BOZKURT - KSENIIA LEBEDEVA4-6On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURAkbey Akademi Spor KLB RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB  
 07/02/2019 at 09:111st round802 ZEYNEP HASRET YILMAZ - JIMENA EGEA LORENZO28-8Points Gap
 Cadet, Female-A -33 kg   TURÇerkezköy Beledİyesİ Spor Kulübü ESPSpain  
 07/02/2019 at 09:111st round702 BEYZANUR PEHLIVAN - AZIZA GUSEINOVA8-10On points
 Cadet, Female-A -37 kg   TURÇerkezköy Beledİyesİ Spor Kulübü RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3  
 07/02/2019 at 09:101st round902 ZEYNEP ORAL - IRINA VASILEVA0-20R.S.C.
 Cadet, Female-A -37 kg   TURAslan Genclİk Ve Spor Kulubu RUSRussian Tigers  
 07/02/2019 at 09:101st round602 ESMANUR KILICLI - ARINA SAGAYDACHNAYA0-0Superiority
 Cadet, Female-A -47 kg   TURKucukcekmece Yildizlar GSK. RUSSK Cska  
 07/02/2019 at 09:081st round102 SERAFIMA SLYKHANOVA - FATMANUR ONER7-9On points
 Cadet, Female-A -33 kg   RUSSports School “entuziast” (Mironova K.) TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 09:061st round1002 VIKTORIIA SAFONOVA - SAHRA NUR OZDEMIR28-7Points Gap
 Cadet, Female-A -37 kg   RUSMoscow Region TURMalkara Beledİye Spor  
 07/02/2019 at 08:551st round901 ESLEM SUDE KIS - MARIIA ZAMOROKA9-11On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURİlkadim Beledİyesİ GSK UKRKhmelnytsk Regional Team  
 07/02/2019 at 08:551st round801 ESMANUR AYDIN - NADA MAGHNOUJ19-3On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURBursa Buyuksehir Belediyesi SK NLDAbdel-Kwan Rotterdam  
 07/02/2019 at 08:551st round701 ESLEM KAN - CAROT CHRISTOPHERSEN12-15On points
 Cadet, Female-A -37 kg   TURKirklarelİ Spor Kulübü DNKCopenhagen Tan Gun Sae Sim Taekwondo Club  
 07/02/2019 at 08:551st round601 LHÉNA ATTOUT - NUR ARAYAN27-20On points
 Cadet, Female-A -41 kg   FRALyon Métropole Taekwondo GERTSV Dachau 1865  
 07/02/2019 at 08:551st round501 ZEYNEP TURKYILMAZ - DZHAMILYA MELIKOVA3-24Points Gap
 Cadet, Female-A -33 kg   TURKartal Taekwondo Spor Kulubu RUSRepublic Of Dagestan. Club Champion / Sshor №3  
 07/02/2019 at 08:551st round401 NAZLICAN BAYER - ALINA GULIAEVA42-28On points
 Cadet, Female-A -29 kg   TURMor Beyaz Spor Kulübü RUSSamara Region PSK "olimpian"  
 07/02/2019 at 08:551st round301 HACER AKCAY - ZEYNEP PEKDEMİR15-4On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019 TURBayraktar Spor Klübü Derneği  
 07/02/2019 at 08:551st round201 ELINA KHAMGOKOVA - ZEYNEP DURU KAYA19-13On points
 Cadet, Female-A -33 kg   RUSSshor Im. Korenkova Kurortnogo R-Na SPB TURBahrİ Tanrikulu Spor Kulübü 2019  
 07/02/2019 at 08:551st round101 REHAB YOUSSEF - IREM DURU17-7On points
 Cadet, Female-A -33 kg   PSEPalestine National Team TURAkbey Akademi Spor KLB  
 07/02/2019 at 08:551st round1001 NISA NUR SARI - ELIF ECE BURHAN16-8On points
 Cadet, Female-A -33 kg   TURKirklarelİ Spor Kulübü TURBayrakli Beledİyesİ Gençlİk Ve Spor Kulübü